Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 13:11   #373
agat888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

No cóż, Solcoseryl używałam wiele razy na różne otarcia, małe rany i u teścia na bardzo duże odleżyny i naprawdę bardzo szybko się wszystko goiło. Więc pomyślałam, że skoro tak ładnie odbudowuje skóre to czemy by nie spróbować użyć go po rolce. Wczoraj użyłam go pierwszy raz i co mogę na tą chwilę powiedzieć, to że szybciej zszedł mi burak z twarzy, a dzisiaj buźka jak pupcia u niemowlaczka.

Głównym składnikiem żelu jest bezbiałkowy dializat z krwi cieląt a wskazania do stosowania to: Małe rany. Żylakowate owrzodzenia podudzi. Oparzenia, blizny pooparzeniowe. Odmrożenia. Zmiany troficzne u pacjentów ze schorzeniami zarostowymi tętnic. Źle gojące się rany, odleżyny. Popromienne uszkodzenia skóry.

Działanie:
"Solcoseryl stymuluje w komórkach tlenowe procesy metaboliczne i zwiększa ilość substancji dostarczających komórkom energii. Ponadto aktywuje transport tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz ułatwia ich przyswajanie. Dzięki temu ułatwia procesy regeneracyjne i naprawcze w obrębie komórek i przyspiesza odnowę tkanek."

Stosuje się go także w stomatologii oraz w postaci iniekcji.
agat888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując