Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealna kreska - jak i czym malować; EYELINERY, kredki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-16, 15:54   #771
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Problemy z kreską na oku.

Cytat:
Napisane przez Kimei chan Pokaż wiadomość
Maluję górną powiekę kredką do oczu robiąć kreskę na całej długości. Niestety po około godzinie [nawet mniej!] makijaż jest już rozmazany odbija się na górnej powiece etc. Nie wiem co mam z tym zrobić. Używam kredki z Oriflame, pod to najpierw krem matujący, potem puder i na to kredka.
To wina kredki czy złej "bazy"? Są jakieś sposoby na nierozmazywanie się kredki?
Ja zamiast kredki proponuję eyeliner. Dla mnie sprawdzają się Essence, Wibo i Inglot. Szczególnie Essence jest trwały, jak cholera.

Żeby się wszystko jak najdłużej trzymało to najpierw na powiekę i dookoła oka aplikuję żel z Flos-leku. Po 30 minutach nakładam bazę (Hean, Cashmere Dax), po chwili to przypudrowuję i na to maluję kreskę. Tak namalowana trzyma się bez poprawek cały dzień (od siódmej do siódmej )
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując