Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 12 stycznia!
Wątek: 12 stycznia!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-01, 13:29   #1
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Red face

12 stycznia!


Witam (juz w Nowym Roku) kochane wizazystki
Tak sie sklada ze (w samym tylko) styczniu jestem zaproszona na sporo osiemnastek. Za niecale dwa tygodnie jest pierwsza z nich, a wlasciwie pierwsze gdyz dziewczyny postanowily zrobic razem (w czworke) bo wyjdzie taniej. Jest juz wynajeta sala i wogole wszystko. Oczywiscie ciesze sie z imprezy, ale do czasu kiedy sobie uswiadomilam ze nie wiem jak sie ubrac, jak umalowac i uczesac. Zawsze jak szlam na jakas impre(domowka) to tak jakby sprawe olewalam (bluzeczka, dzinsy, mocniejszy makizjaz i jazda), ale teraz chce wygladac inaczej.

Problemy

1 Sukienke juz mam (dostalam na gwiazdke od chrzestnej). Bardzo mi sie ona podoba(zalaczam zdj 1,2,3) Jednak wydaje mi sie ze ma ona za duzy dekold. Mialam ja wczoraj na sylwestrze ktorego spedzilam w rodzinnym, bliskiem gronie i jak tanczylam z tata to on zwrocil uwage ze mi caly dekold widac. No to skoro ojciec zwrocil uwage to juz widze jak by zareagowali znajomi (oczywiscie meska czesc) Dlatego nie wiem co z tym zrobic? Moze spiac agrafka od spodu lub przypiac jakas ozdobna broszka (tylko jaka). A moze tak jak na zd 4 i 5 wlozyc pod spod bluzke? Co Wy na to?

2 Nie mam pojecia jakie buty zalozyc!!! Nie wiem czy te czolenka ktore mam na zdj pasuja. Myslalam o takich skorzanych balerinkach. Nawet zalozylam watek --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165027 bo na moja mala, szczupla stope trudno cos znalesc. Jakie buty beda pasowac? Dodam ze nie lubie szpicow, a obcas musi byc szeroki i niski, bo inaczej kroka nie zrobie a co dopiero tanczyc.

3 Fryzura. Do fryziera nie mam mozliwosci isc (kolejny wydatek), a wiec zdana jestem na siebie. A ze mam dwie lewe rece to wlosy wygladaja jak wygladaja. Co mam z nimi zrobic? Zostawic rozpuszczone, spiac czy co?

4 Makijaz. Tutaj to juz wogole masakra . Nie umiem sie malowac (czego przyklad macie na zdjeciach) ale wypadalo by jakos wygladac. Prosze o jakies propozycje jaki moge wykonac makijaz? Dodam tylko ze mylalam o brazowych oczach i bezowych, pudrowych ustach, ale nie jestem przekonana.

5 Bizuteria. Jaka zlota czy sreba? A moze sztuczna? Czekam na inspiracje.



Uff to juz chyba wszytko. Przepraszam ze tak duzo tego wyszlo.
Czekam na propozycje, porady, inspiracje, slowa krytyki.
Pozdrawiam

nie jestem fotogeniczna i generalnie brzydko wszedzie wychodze i wygladam a wiec nie przestraszcie sie

Edytowane przez kinga(kinia)
Czas edycji: 2008-06-01 o 18:53
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując