Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-23, 08:29   #34
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: 30tki - nasze style i ulubione sklepy z ciuchami

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja ostatnio buszowalam na ebay i stalam sie posiadaczka 3 par alladynek i przez przypadek czwartej. zabitowalam sobie na 15€ i zapomnialam o aukcji i mnie nie przebili. Chlop mi dzis powiedzial, ze cos na ebayu dwa ni temu kupilam, na co ja oczywiscie calkiem zielona. Zaplacil Pay Palem za mnie ;o) dobrego mam chlop, co nie? ;o)

A dzis przyszla paczka z sheego z butami od Buffalo. Mialam Gutschein to sobie zamowilam jeszcze taniej i okazaly sie byc takie jak szukalam. Akcja rzymianki na lato zakonczona ;o)

Teraz bym chciala jeszcze kilka kiecek do ziemi na lato. Moze byc kilka szerokich, chodz mam juz zbiorek, ale cieniutkich przewiewnych nigdy za dosc( polowa jest z grubej balweny z podszewka, wiec nie odmowie jeszcze przynajmniej dwoch sztuk z cienkiej bawelny bez podszewki), poza tym rok temu w H&M zagapilam sie i przegapilam takie proste dopasowane do ziemi spodnice. W sklepie nie bylo rozmiaru, a jak byl to chcialam kupic pozniej, az stalo sie tak, ze rozmiar byl wykupiony,a online tez juz byly za male ;o(
No dobry chłop, dobry U nas na odwrót jest, ja co chwila dostaję jakieś maile, że właśnie jakieś kabelki albo narzędzia na amazonie albo ebayu kupiłam bo konta są na mnie założone, hehe.
Sukienek też szukam już. Dopiero w sumie od 2 lat noszę sukienki latem, a w tym roku wszędzie widzę w gazetach kwieciste, i tak się zastanawiam, jak ja w czymś takim bym wyglądała. Trochę się boję, że jak stara babcia ale podobają mi się.
Właśnie w H&M w zeszłym roku na wyprzedaży czapnęłam taką kieckę-szmatkę za 5E !, ale muszę powiedzieć, że jak za te pieniądze, to niesamowicie dobrze mi się ją nosi. To był jedyny zakup ciuchowy w H&M jakiego dokonałam dla siebie
A buty na lato też już mam i nie mogę się doczekać, aż je założę. Mężuś mi zafundował Armani w Metzingen, ale kosztowały mniej niż połowę ceny sklepowej!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś sobie torebkę w CCC z kolekcji Jennifer & Jennifer
w kolorze karmelowo - brązowym, dobra jakość, gruba poszewka, wykańczana lamówkami, nawet mojemu mężowi się podoba, a on rzadko zwraca na takie szczegóły uwagę jak zauważył tzn., że torebka w sobie coś ma
nio... to sobie dzisiaj dobrze zrobiłam
Zazdroszczę Wam niedzielnych zakupów. U nas w niedziele wszystko zamknięte. Ale karmelową torebkę w zeszłym roku kupiłam sobie właśnie w PL i tak ją lubię, że praktycznie od jesieni ciągle ją noszę. Mam do tego pasujące botki z Tamaris i pasek z KIKa i jest super.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując