Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'oreal silver??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-03, 13:26   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: L'oreal silver??

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Kalex a nie wysuszaja te produkty wlosow??bo kiedys uzywalam plukanki do wlosow ale po niej moje wlosy byly okropnie sianowate,no ale to L'oreal.....
Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Plukanka jest tanszym sposobem ale robi siano z wlosow
plukanka faktycznie sprawia, ze wlosy są strasznie suche, bleee
ja mam szampon shine blonde z l'oreala - używam go od czerwca ale sam słabo się trochę pieni, dlatego najpierw używam jakiegoś szamponu do włosów koloryzowanych (np. Elseve, Timotei, roznych w zalaznosci od tego co mi sie spodoba), myje, splukuje piane, pozniej biore tego shine blonde i wtedy juz super się pieni, tworzy taką delikatną piankę na początku jego uzywania trzymałam go przez minute-dwie taki spieniony na glowie i spłukiwałam, teraz tez przytrzymuje, ale ok. 30 sek. Wloski po uzyciu szamponu nie sa sianowate, ale jednak troche szorstkie, dlatego zawsze po umyciu uzywam jakiejs odzywki a raz w tyg. maseczki i po jej splukaniu wloski sa w dobrej kondycji i maja piękny jasny kolorek dodatkowo uzywam jedawbiu na zmiane z serum na zniszczone koncowki z avonu, takze na kondycje włosów nie narzekam
na pewno są po tym szamponie o niebo lepsze niz po użyciu płukanki albo nawet regenalu welli czy jakis innych tanszych fioletowych szamponów tamte to byla porażka
Ja szampon shine blonde kupuje na allegro (tylko za pierwszym razem kupowalam u fryzjera), bo wychodzi taniej (nawet z przesyłką) o 20 zł.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując