Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 18:15   #3869
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No masz ci los, to nie pozostaje mi nic innego jak iść i go kupić - u mnie lakiery też trwają od kilku godzin do kilkunastu, a 24h to istne szaleństwo jak wytrzyma w stanie w miarę możliwym do pokazania ludziom
A 10 dni to nie do uwierzenia jak 4 wytrzyma to będę tańczyć na rzęsach
Chciałabym to zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Tym kimś, kto poruszył kwestię limitkową w Naturze jestem ja we własnej osobie

Odpowiedź Natury mnie totalnie powaliła

Mamy się cieszyć z 8 limitek w ciągu roku (pytanie czy to jest 8 limitek Essence + Catrice, czy 8 limitek Essence i 8 limitek Catrice...) podczas gdy w ciągu pół roku Cosnova wypuszcza ok 10 limitek z samego Essence?

Dziewczyny, proszę o poparcie mnie w komentarzach pod tym postem, może więcej głosów spotka się z jakimś rozsądnym odzewem z ich strony, bo to co się teraz dzieje to skandal.

"Nie ma także możliwości wprowadzania większej ilości kolekcji limitowanych ze względu na czas niezbędny do sprzedaży każdej z tych kolekcji (...)" Co za bzdury, przecież po ok dwóch tygodniach, a czasem nawet po kilku dniach w szafie straszą puste standy, które tylko nas irytują. Oni w ogóle nie mają pojęcia jak to wygląda, może myślą, że limitka zalega kilka miesięcy, bo biorą sobie za przykład CC...ale sprawa z CC to ich kolejne przegięcie, i mimo że poruszyłam ten temat, to odpowiedzi nie dostałam...żenująca sytuacja
Dopisałam się.
Brak słów.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora