Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 11:32   #695
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas zakupów w Biedronie po raz kolejny przekonałam się, że głupota ludzka nie zna granic Przechodziłam obok stoiska z drożdżówkami, przy którym stała jakaś kobieta i cosik jadła. Przez to, że zaczęła się rozglądać podejrzanie na boki zwróciła moją uwagę Patrzę, a ona najpierw rozglądała się na boki, a później paluchami ściągała kruszonkę z drożdżówek i ją jadła Jak zobaczyła, że na nią patrzę, odeszła od tych drożdżówek, ale przy okazji wzięła do kieszeni kilka Michałków
Zajęłam się swoimi zakupami, aż nagle patrzę, a ta sama kobieta znowu śmiga do drożdżówek Poczekałam chwilkę, aż pani zajęła się wyjadaniem kruszonki i poszłam do pracownika żeby z nią cosik zrobili. Jak zobaczyła idącego w jej kierunku pracownika od razu od drożdżówek odeszła, a że ten pan stanął i zaczął na nią patrzeć, to zmyła się i wyszła. Z drożdżówek jednak zdążyła wyjeść całą kruszonkę
podzielam Twoje oburzenie ...

[QUOTE=ula2689;33779193]
Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
ludzie to mają tupet
O tak, ludzie potrafią się zachowywać tragicznie ...

[QUOTE=Ervisha;33779302]
Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
moze jakaś biedna i kasy nie miała by sobie kupić
Możliwe, ale przecież bieda nie usprawiedliwia kradzieży.
Wyjadanie jedzenia w sklepie to kradzież równoznaczna z wyniesieniem towaru ze sklepu bez płacenia.
To, że nie mogę kupić sobie bułki nie oznacza, że mogę ją bezkarnie zjeść w sklepie nie płacąc, a potem unikać konsekwencji.


Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Moja bazylia zakupiona ze 3 miesiące temu tak urosła że mam juz krzak Musiałam przesadzić w duża donicę ogrodową, teraz wyniosłam na balkon, to pnie się w górę jak szalona
Ja w tym roku hoduję własną, od nasionek.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Żartujesz? Mi bazylia wytrzymuje max dwa tygodnie i pada
O tak podlewanie to podstawa. Widzę po swojej, że jest niezłym pijusem
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora