Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 18:58   #135
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć,

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

Byłam wczoraj u fryzjera, mam na głowie boba i mój ulubiony ciepły brąz ze złotymi refleksami... Takich krótkich włosów nigdy nie miałam
ale super, podobam się sobie

Ciekawe tylko, jak poradzę sobie z włosami po samodzielnym myciu...



Ciekawe spodnie... przydałoby mi się kupić jakieś wesołe spodnie na wiosnę... Mam jedne szare biodrówki do kostki, ale przez dwa sezony nie mogłam w nich chodzić z powodu opuchlizny
W tym sezonie chyba będzie mi w nich świetnie... Wkroczyłam w magiczną liczbę 48 kg.... ale zupełnie na spokojnie leci, powooooli.
Teraz głównie ćwiczę (od tygodnia kręcę kołem i robię 8 minut).
Jednak bez biegania się nie obejdzie... mimo wagi, ciągle tłuszcz....



Uda Ci się odpocząć w weekend?

Sanetko, super wieści z klubu Zdrówka!
wow ostre cięcie pokaż jak wyglądasz
Pamiętam twoje zdjęcie z długim, gęstym kucykiem.

W sobotę idę na babskie urodziny do koleżanki, więc nawet jak nie wypocznę to się wyluzuję

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Gosiu, nie wiem, czy to ma jakiś znaczny wpływ na badania, musiałabyś zapytać.

Ja sobie też chudnę powoli, ale nie jestem na żadnej diecie - tydzień temu zaczęłam ponownie SB, ale niestety często zdarzało się, że nie zapominałam przygotować sobie coś odpowiedniego do jedzenia, więc kupowałam jogurt albo jakiś owoc. Staram się nie jeść za dużo.

Dziś muszę złożyć projekt, więc mam co robić
Spytałam w laboratorium. Pan powiedział, że na takie podstawowe badania jak ja miałam nie powinno mieć wpływu Mam nadzieję, że miał rację i wyniki będą idealne , albo przynajmniej bardzo dobre

miśkowa jesteś w bardzo trudnej sytuacji.Sama bym nie wiedziała co robić. Zastrzyki to jakaś masakra cenowa
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora