Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-29, 18:17   #4887
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

nie ma to jak polityka prorodzinna firm:P dobrze, że jakoś to ogarniasz. z Julką faktycznie nie brzmi to dobrze. jest chyba troche za młoda na takie akcje, chociaz teraz wszystko się z dziecmi wcześniej dzieje. może faktycznie jakimś wyjściem byłoby znalezienie dobrego psychologa.

zabko
świetne zdjęcia. fajnie, że w pracy Ci sie dobrze układa

u nas właściwie nic nowego. Kuba się dostał do pzedszkola, więc jeszcze szkoła i świetlica go ominą. najprawdopodobniej będzie w grupie ze swoim kolegą z obecnego przedszkola/grupy. w sumie dalej nie do końca jestem przekonana czy to dobrze i czy nie lepiej go posłac do tej małej podstawówki. ale chyba zostanie tak jak jest.

no i będziemy musieli usunąć Kubie migdały. tzn trzeci, a te dwa boczne przyciać. bo ma przerośnięte i co prawda nie choruje, ale zaczynają sie problem z uszami, może przez to gorzej słyszeć, no i to seplenienie to tez może być to. termin 03 lipiec. a ja już jestem lekko przerażona. a co do postępów logopedycznych to K i R też mamy opanowane. zostało sz, cz, rz i głoski dzwięczne.
sohf jest offline Zgłoś do moderatora