Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-05, 12:41   #1522
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: LISTA CHETNYCH - silikonowe opaski z logo Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Zawsze można sprawę zgłosić na policję, jeśli nie widzicie innego wyjścia. Macie przecież dane osobowe, macie potwierdzenia przelewów. Jednak, ja bym jeszcze trochę poczekała, jeszcze kilka dni.
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Moze jednak poczekajmy.. juz na policje leciec.. Ago Z jak zaltawiasz ta sprawe?ja jestem porywcza a Aga sie odezwie i dostanie mi sie po uszach
Wyraziłam się chyba dość jasno, że podaję tylko jedno z możliwych wyjść, w tej sprawie jesteście wygrane.
Ale nikomu nie kazałam lecieć na policję, tylko napisałam, co myślę, że w razie dalszych problemów to będzie jedyna droga, jaką będziecie musiały pójść, żeby odzyskać pieniądze. Ale nie chcę też broń Boże sugerować, że Agnieszka miała złe zamiary i najzwyczajniej w świecie Was oszukała, co to, to nie. Różnie się życie toczy, czasami wiele potrafi się zwalić na głowę i tylko to, moim zdaniem, tłumaczy zachowanie Agnieszki. Wystarczyłoby przecież wejść na ten wątek i naskrobać, co i jak, jeśli nie ona, to ktoś, komu ona ufa. W końcu trzy dni temu logowała się na wizażu, Agnieszka, bądź ktoś, kto zna jej hasło, czyli ktoś zaufany - można było wtedy skrobnąć "żyję, zamówiłam opaski, dostałam lub nie dostałam potwierdzenia, że wysłano itp. ..." To przecież niewiele...

Tak, czy siak, ja ze swojej strony życzę powrotu do zdrowia Adze, a Wam kochane Wizażanki pomyślnego i szybkiego rozwiązania tej sprawy.

Floe świetny avatar
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora