Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe Panny Młode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-04, 10:05   #4415
malinka22
Raczkowanie
 
Avatar malinka22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 65
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Witaj Następna z 11-tego



Bardzo ładny. Daj znać czy jest wygodny jak dojdzie. Dla mnie kupowanie bielizny to coś strasznego, a zwłaszcza biustonosza.

a to już Ci mogę powiedzieć, że wygodny bo jakiś czas temu zakupiłam taki sam tylko czarny w jakimś sklepie stacjonarnym i jest moim ulubionym biustonoszem. Więc zamówiłam taki sam rozmiar tylko ecru no i zawsze troszke taniej przez interent

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez prostownica87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przywitanie

Wrzucam swoją suknie (polska projektantka z mojego miasta)
Buty robione były na miarę
Biżu dostałam na 5tą rocznicę z przeznaczeniem na ślubną

Nie mam jeszcze woalki, ale będę szukała jak przyjadę do Polski
wrzucam też zaproszenia (allegro) i własnoręcznie robione zawieszki, jak przyjdzie mi zaginarka do papieru to zabieram się za winietki
Wybraliśmy Plymouth Belvedere jak nasze auto

Kolor przewodni to czerwień

bardzo ładna suknia przynajmniej z tyłu bo przodu nei widać
wogóle wszystko bardzo fajnie do siebie pasuje. I samochód też super. Czy ja dobrze widze on jest 2 osobowy?

My właśnie myślimy nad 2 osobowym jakimś kabrio, ale nie wiemy co z tego wyjdzie i jak to cenowo będzie wyglądać bo w pierwotnym planie będziemy jechać Warszawą bo mojego TŻ sąsiad ma złotą i zdecydowanie taniej nas wyjdzie niż wynajęcie czegoś od obcej osoby. Bo pewnie nie będzie chciał wogole kasy za to ale i tak mu coś tam wciśniemy + jakiś alkohol czekoladki bo tak głupio cąłkowicie za darmo.

Byłam dziś na zdjęciu miary ale mówiłam w salonie, że nadal na diecie jestem ( co prawda ostatni tydzień sobie pofolgowałam, bo w sobotę byłam na weselu i tak jakoś poszło ;P ) i prawdopodobnie za 3 tyg pójde jeszcze raz.
Wogóle w każdym salonie poprawki sukni w razie chudnięcia robią bez żadnego problemu a tutaj jakoś tak niechętnie do tego podeszły, no ale trudno powiedziały, że w razie co będzie poprawiana

Dziewczyny a co myślicie o tym bolerku?
W salonie dziś pokazywały mi jedno podobne ale kosztowało 400 zł co załamało mnie kompletnie bo tyle na pewno nie wydam.
Na poczatku chciałam koronkowe ale uznałam, że to chyba za dużo szczęścia bo i aplikacje na górze suknie, długi welon, długie kolczyki + jeszcze koronka na bolerku nie chciałabym przesadzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bolerko.jpg (18,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (26,8 KB, 24 załadowań)
__________________
11.08.2012 godz 18:00

Edytowane przez malinka22
Czas edycji: 2012-05-04 o 10:36
malinka22 jest offline Zgłoś do moderatora