Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Giertych roku-głosowanie na największą głupotę ministra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-05, 19:16   #15
domika91
Rozeznanie
 
Avatar domika91
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mikołów/Śląsk
Wiadomości: 708
GG do domika91
Dot.: Giertych roku-głosowanie na największą głupotę ministra

Olcia810- mnie sie podoba ten pomysł i szczerze mówiąc nie mam innego wyboru, bo jestem z rocznika '91; matematyna jest królową nauk i nie rozumiem dlaczego do tej pory nie było jej na obowiązkowej maturze, jednym pasuje polski, innym matematyka
Mundurki- może być, bo jak widze, jak niektóre dziewczyny przychodzą udrane do szkoły, to coś mi sie robi, a mnie to już i tak nie obejmnie, bo mają być chyba tylko w szkołach podstawowych i gimnazjach, a ja już bede w szkole średniej
Jest wiele pomysłów, które mi sie nie podobają- Zakwestionowanie teorii ewolucji, Nadawanie religii w szkole większej rangi, Świadectwa dojrzałości za niezdaną maturę itd...
__________________
"Świat był taki sam- pełen miłości i nienawiści. Zarazem dobra i zła, kłamstwa i prawdy. To, że nas przypadkiem zło dotyka, nie znaczy wcale, że jesteśmy szczególnie pokrzywdzeni. Trzeba to przyjąć, jak jeszcze jedną próbę, którą nam los zadał i spokojnie robić swoje."
domika91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując