Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związek z rozsądku.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 19:18   #16
OrdinaryGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 10
Dot.: Związek z rozsądku.

Dziewczyny, dziękuje za wszystkie wasze opinie. Wiele z was ma rację, te moje rozważania o związku z rozsądku są egoistyczne i wygodnickie. Wiedziałam o tym, ale chyba potrzebowałam żeby ktoś niezwiązany ze sprawą powiedział mi to tak po prostu żeby do mnie dotarło... Moi znajomi akurat prezentują inne stanowisko, namawiają ciągle żeby dać temu chłopakowi szansę, że może z czasem coś zaiskrzy i tak dalej. Tylko że ja nie chcę tak eksperymentować, obawiam się że moglibyśmy oboje wyjść z tego bardzo poranieni. Gdybym choć cokolwiek więcej do niego czuła... ale tak nie jest i nie ma się co oszukiwać i zmuszać na siłę do uczuć, dlatego porozmawiam z nim szczerze i mam nadzieję, że rozwiąże tą dziwną sytuację raz na zawsze. Czy pozostaniemy przyjaciółmi to nie wiem... na pewno będziemy się widywać na studiach jeszcze przez rok. Nie chciałabym stracić tej znajomości, ale domyślam się jak on może zareagować. Bardziej w sumie się obawiam, że nie potraktuje serio mojej stanowczej odmowy na coś więcej i to dalej będzie się tak ciągnąć. Wiem jednak, że to nigdzie nas nie zaprowadzi dlatego będę się trzymać swojego stanowiska.
Dziękuje raz jeszcze za wasze słowa Czasem coś wydaje się dość oczywiste, a jednak człowiek potrzebuje takiego otrzeźwienia od kogoś...
OrdinaryGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując