Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 23:10   #2746
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co ja sie naklikalam o EL i Prismissime w tym tygodniu to moje. A z pryzmami to oszalay na tamtejszym watku Kobieta przestanie ze mna gadac. Slowo daje ale wlasnie mi poczta wysiadla - powaznie

Agnieska zdaj relacje jak tylko dostaniesz jedyneczke. Oby Ci spasowala, bo bede biedna. Ja dzis paczuszke od tej samej Pani Moniki dostalam i znow jestem zadowolona. Ach, to Allegro A na ceny EL nie piskajcie, ja rok i pol roku temu placilam o 1\3 ceny wiecej niz po teraz sa

Margaretka, EL nie sa w ogole nablyszczajace, daja polmatowy efekt i nie zawieraja zadnych drobinek.

A tak w ogole, to milo mi zawitac na ten watek Juz wiem skad wiedzialyscie o moich nowych meteorytach, szpiegule
Pozdrawiam wszystkich
Witamy vril

Kobieta to powinna Ci dawac teraz jakieś solidne upusty, skoro jej tyle nowych klientek podesłałaś

Widziałam to EL po ok 75 zł, tyle, że na Truskawie. Są wszystkie 3 kolory.
Kusisz mnie tą 3 coraz bardziej. Myślisz, ze 3 będzie bardziej przydatna niż 1?

My wiedziałysmy o Twoich Meteorytach, bo my prowadziłysmy ciągłą obserwację tamtych aukcji, zastanawiając się, kto będzie pierwszy do nich


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja juz kupuje i chowam. Chociaz musze przyznac, ze moj TZ jest wielce tolerancyjny - sam ma swoje rownie kosztowne hobby - fotografika.
Dzisiaj poszlam do Sephory i oczywisice wylazlam z kolejnym zapachem.
No i w Sephorze po raz pierwszy obslugiwal mnie Pan, nota bene przemily, dostalam to co chcialam i nawet mnie do drzwi odprowadzil.

Beige Chic znam, bo jeszcze niedawno mialam, ale cos mnie podkusilo i oddalam psiapsiulce. Jednak ostatnio stwierdzilam, ze musze je miec, no i mam.



Vril serdecznie witamy u nas

OT: niebawem sie odezwe na PW.

Mój nie może pojąć, jak można miec kilka pudełek "tego samego pudru", mowa o Meteorytach, różnych kolorach, mój TŻ nie widzi tych subtelności

Pochwal się, jaki zapach kupiłaś
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora