Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-08, 15:53   #685
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
mam nastepujące założenie: będę ćwiczyć 3x w tygodniu siłowo z p90x a max 2x jakieś interwały - rower, insanity, coś z p90x (kenpo)inne
noi pieknę plany.. mam podobne na jesień bardziej

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Niedobrze jest z wymiarami po tych 3tyg bez treningu jakotakiego (jedynie rower od czasu do czasu), chorobach, świetach i koszmarnym objedzeniu w ten weekend na weselu i poprawinach przytyłam po 2cm w talli i brzuchu i po 1,5cm w biodrach i udzie ale cóż nie byłabym sobą gdybym to tak zostawiła!!.
o kurcze.. Megi wiesz zrób tak.. przystopuj delikatnie z jedzeniem.. znaczy się zmień i jedz regularniej i myśle ze woda zejdzie metabolizm się poprawi, ćwiczenia go podkręcą i szybko pospada.. Nie masz z tym problemu z tego co ja wiem.. szybko zgubisz
Niestety my "grubasy" już zawsze bedziemy musiały ćwiczyć żeby wyglądać tak cudnie


---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
edukuje sie ile cwiczyc i coraz wiecej argumentow jest za 3 razy w tyg z duza intensywnoscia
ja nic na ten temat nie czytałam tak jakoś na logikę myślę że tak będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ja dopiero po 2,5 roku wpadlam w taka pulapke, ze im wiecej cwiczylam tym mniej efektow
no właśnie tego się boję.. że jeśli nie będę podbijac ćwiczeń na silniejsze i silniejsze to wszystko wróci

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a forma spada szybko wbrew pozorom, ja dzis robilam brzuchy i myslalam ze umre, od miesiecy w tym co cwiczylam nie bylo albo olewalam je jak w CHE a tu nagle w tym peak sie pojawia 20 min video i sam core....myslalam, ze umre, to co kiedys robilam po kilkadziesiat razy to teraz za 1 razem bylo nie do wytrzymania .
ja jak robiłam callanetics i TF to mięśnie brzucha miałam 100 razy lepsze niz teraz.. teraz padam.. wkurza mnie to
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując