Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 13:21   #265
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
Moja znajoma zaraz po studiach poszła do pracy, pracowała 6 miesięcy, zaszła w ciążę, popracowała jeszcze z 5 chyba w tej ciąży i poszła na L4. Jak dzieciak miał rok postanowiła wrócić do pracy... ta... jasne żeby to było takie łatwe ciagle jej zamykali drzwi przed nosem , raz że mówili jej wprost, że ma małe dziecko, a więc nie będzie dyspozycyjnym pracownikiem, to dwa doświadczenie pozostawia wiele do życzenia. A ona chciała wówczas za JAKIEKOLWIEK pieniadze, nawet za takie dla studenta. Nic z tego. Szukała coś koło roku, w koncu poszła do biur zajmujących sie projektami wnętrz, przez rok pracodawca zwodził ją tym, ze w nastepnym miesiącu dostanie umowę o pracę, NA PEWNO... no ale jakos nie wychodziło. Po roku firma się rozpadła. Koleżanka zaczeła szukać nowej roboty. Wyobraźcie sobie, że szukała pracy jako stażystka, ze stażem z urzędu pracy. UP mial jej płacić 700 zl , a ona cchiała, zeby jej cokolwiek pracodawca dołożył. Nikt jej nie chciał przyjąć. Przecież to nawet umów o pracę się nie podpisuje, nie kosztuje ten pracownik nic, kase miała dostac pod stołem po cichu. Chciała zeby jej dołożyli 400 zł do tego, bo to jej pokrywało przedszkole dla dziecka. A ona chciała zdobyć doświadczenie, wiec stwierdziła, że nawet za 1200 zł pojdzie.
W koncu po 6 miesiącach znalazła pracę. Pracowała chyba ze 2 lata. firma padła. znów zaczeła szukać pracy. to jej teraz mówią, ze ma 4 letnie dziecko i na pewno będzie chciła teraz mieć drugie a że oni nie chcą takiej pracownicy co to za chwile zajdzie w ciazę i pojdzie na L4...
zyć nie umierać.
prosz mnie tu nie straszyć, ja raczej w niedługim czasie innej roboty będę musiała szukać
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora