Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 17:48   #375
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Jedne Mamy mają dzieci, a do innych bocian leci.Mamy maj-czerwiec cz.VIII

Cytat:
Napisane przez moniczka1302 Pokaż wiadomość



nie wiem gdzie to chcesz zainstalowac, ale ja w pokoju dziecka bym tego nie dala to sama chemia ...

-
Ja mam wszędzie okna połaciowe a do nich żeby kupić moskitiery to albo nie ma albo tak drogie...



Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
witam wszystkie mamuski rozpakowane i te w dwupaku,nie doczytam was wiec zaczne nadrabiac was od nowej czesci,poród mój trwał 7 godz ,tak jak juz pisałam rodziłam w roztoce czułam sie jak w hotelu,wziełam znieczulenie do porodu podano mi je dopiero przy 6 cm rozwarcia ale i tak wszystko czułam po pod koniec juz nie dodawali go bo musialam czuc bole parte,maz byl ze mna do samego konca widzial wychodzaca głowke i przecinal pepowine mowi ze ma szacun teraz do radzacych i nas podzwia,liwka wazy 3600 mierzy 54 cm jest glodomorem,do mam wasze dzieci ile tak razy robia kupke?i ile razy macie w nocy pobudke pozdrawiam
różowa gratulacje jeszcze raz świetnie Ci poszło



Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość


Z sosem czosnkowym swojej roboty-choć śmierdzi trochę wydech pózniej
Uwielbiam własny sos czosnkowy i masełko czosnkowe ale mam tę przypadłość że zawsze daję dużo czosnku bo go uwielbiam



Cytat:
Napisane przez Timii Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie dlaczego przed cc podaje się leki zobojętniające kwas żołądkowy??
Może dlatego, że nie wiadomo jak znieczulenie zadziała na pacjentkę? Może żeby nie wymiotowała albo coś? Albo nie odczuwała sensacji żołądkowych? Nie wiem, tak strzelam.



Cytat:
Napisane przez ania_85 Pokaż wiadomość



Nie wiem czy nie zgarne tp Kism,bo jak tylko napisalam posta o tym,ze odda swoj tp,to zaczelam miec mega skurcze co pare min...chyba napisalam to w czarna godzine Kurde od tyle czasu mam skurcze,ze nie wiem jak poznac te wlasciwe:/
No ciekawa jestem czy Cię weźmie



Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Patka - Raida NIE WOLNO w żadnym wypadku używać przy małych dzieciach!!! Opary są toksyczne, nawet na opakowaniu jest wyraźne ostrzeżenie, że nie wolno włączać przy dzieciach!!! To, że nie pachnie, nie znaczy, ze jest obojętny - czad też jest bezwonny, a zabija... ja bym nie ryzykowała. Też uwielbiam Raida, jest bardzo skuteczny, ale teraz zainwestowałam w lampki antykomarowe z babymoov.pl - one są przeznaczone dla dzieci i działają na zasadzie ultradźwięków. Jeszcze nie próbowałam, zobaczymy.. są też środki dla dzieci od 1. m-ca życia - na olejku lawendowym i czymś jeszcze, ale na pewno nie raid!

Teraz już nie pamiętam, wiem że nie można używać przy zamkniętych oknach - zawsze musi być dopływ świeżego powietrza. Nie pamiętam, aby coś tam pisało o małych dzieciach. Teraz w domu tego nie mam ale jak będę przy okazji w sklepie to poczytam sobie co tam jest na opakowaniu.
Jak nie to, to są też inne chemikalia oprócz raida np bros - jest tam napewno napisane powyżej jakiego wieku dla dzieci.



Cytat:
Napisane przez SzmaragdowyKotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie z Was, które czekają na poród!) Ja też czekam jak na zbawienie, chociaż mam jeszcze troszkę, mam nadzieję, ze synek się pospieszy, bo już nie daję rady. Gin mnie zobaczyła wczoraj i widząc moje zmęczenie materiału zaproponowała mi, że jak nie urodzę w ciągu dwóch tygodni, to np. na kolejnej wizycie za dwa tygodnie, jak będę chciała zaaplikuje mi prostaglandyny w sumie to sobie żartowałyśmy, ale potem powiedziałą, że jak chcę, to może mi zaaplikować naprawdę, bo ciąża jest donoszona. Powiem Wam, że już się mocno zastanawiam nad tym, to będzie praktycznie początek 39tc, mówiła, że jak szyjka będzie chciała wspólpracować, to zacznę rodzić w ciągu doby, a jak nie to nie. Michałka też miałam wywoływanego przed terminem, ale oksytocyną, bo było mało wód i mało się ruszał. Powiedziała mi, że jak tak ładnie zareagowałam na oksy, to tu też powinno załapać. Ja już jestem wykończona, uczulenie mnie zabija, trochę się boję popędzać naturę, z drugiej strony wierzę, że gdyby to było jakieś ryzykowne, to by mi tego nie zaproponowała. Ech... mam jeszcze prawie dwa tygodnie na zastanowienie się...pewnie się nie zdecyduję, ale kusi
Prostaglandyny? A co to takiego? Muszę się doedukować



Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Jak to co ? siedzimy i pachniemy
Ja bym do tego chciała jeszcze masaż stóp
ooooo, masaż stóp... oj jak mi się marzy



Cytat:
Napisane przez _millena Pokaż wiadomość
ja dzisiaj walnę sobie pedicure , bo normalnie w przeciwnym razie to będę musiała w skarpetkach rodzić
chcicałam iśc do profesjonalistki mojej ukochanej, ale sie nie doczołgam
Ja właśnie dziś miałam zadzwonić i się zapisać a zapomniałam... W poniedziałek zadzwonię na jak najszybszy termin


Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość

Ile kosztuje profesjonalny pedicure?
A do porodu lakier bezbarwny na paznokciach u kopytek można mieć?
U mojej kosztuje 60 zł - wszystko ścierane jest frezarką a nie ręcznie tarką.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora