Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-12, 11:52   #4903
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

Marti moje gratulacje!!!!! Zdrówka życzę.jakie ssuper zdjęcie dzidziulki!!!
Mnie a raczej nam wszystkim( Olafkowi i mężowi) bardzo chce się mieć dzidziusia no ale czekamy na stałąumowę u mnie, może w końcu mi dadzą


Sohf u nas (w Norwegii) wyglądało to tak: operacja nie byla wykonana w szpitalu lecz u specjalisty (tak jakby w przychodni) co mnie bardzo dziwi. w Poniedziałek w szpitalu miał robione wszystkie potrzebne badania krwi. Ma usunięte migdały podniebne .Operacja trwa od 30 do 60 minut, u Olafa trwała 30 minut. Olafek dostał znieczulenie ogólne, 6 godzin wcześniej nie mógł jeść pić, żuć gumy itd. Jedynie wodę mógł pić na dwie godziny przed operacją. Trochę to trudne zwłaszcza że Olaf miał operację o 13,30 czyli z domu wyjechaliśmy o 13 a on nie mógł jeść. Spróbowałam goobudzićo 6.30 żeby zdąrzyłzjeść do 7.30 ale nie chciał. Po operacji Olaf musiał byćod1-2 godzin na sali a potem pojechaliśy z nim do domu. Wczoraj zwymiotował starą krwią (to normalne) pił wodę, wypił jogurt pitny i zjadłtrochę loda. Dostał czopek przeciwbólowy o godz 19, całąnoc przespał dobrze, obudził sięo 6.30 z bólem,dostał czopek, zwymiotował znowu starą krwiąi śpi. jeszcze nic nie jadł, tylko pił. ma podwyższoną temperaturę...a i dodam że operacja nie była wykonana laserem

Kasiu fajne fotki, Adaś już taaaki duży czas szybko leci szok.
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo

Edytowane przez garnuszki
Czas edycji: 2012-05-12 o 11:55
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora