Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-15, 14:37   #699
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
czuje sie przytruta znow! i chyba te moje papryki winne, z jednego tarnsportu byly i juz wczesniej tak mialam
wiesz co mój wężowy jak kiedyś jadła paprykę jak jabłko tak teraz jest mu niedobrze a jak wymiesza z alkoholem (jak jest w sałatce albo na szaszłyku) to rzyga jak opętany.. może też bedziesz musiała z niej zrezygnować..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
cwicze i mysle o kontaktach, farbach, listwach, lodowkach piorytety mi sie pozmienialy chwilowo
nawet nie wiesz jak ja myślami z Toba jestem:cmok
:

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ale bardzo mi sie podobało i na nowo złapałam bakcyla do cwiczen bo ostatnio przechodziłam cwiczeniowe załamanie ola boga jakie to wspaniałe uczucie wrocic na dobra droge nie moge sie doczekac jutrzejszych cwiczen
ja teraz odliczam dni do Jillian Michaels Revolution choć jeszcze jej na kompie nie mam.. i jak ostatnio troche mi bakcyl spadł tak na nowo rośnie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując