Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zodiakalne Bliźnięta-część 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-16, 19:58   #2732
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Zodiakalne Bliznieta-czesc 2-Super Babeczki Majowo-Czerwcowe

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;34166159]Jestem, tylko rzadko się odzywam. Mam dużo pracy, czyli w sumie jak zwykle [/QUOTE]

A co ty tak dużo pracujesz? nawet w domu?

Jeszcze miesiąc Aaaa pisząc to przypomniało mi się, że masz egzaminy.Ale to nie to samo co praca

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
no dobra wytrzymam te dwa tygodnie! hehe! dam radę!

Goosiu w końcu taka praca- że muszę jeździć!

marzy mi się wyjazd na weekend w nasze góry, do mojej kochanej Szklarskiej Poręby dawno tam nie byłam!

ja już też jestem po pierwszym grillu - jak wróciłam z Hiszpanii to u rodziców był! i dziś na wycieczce jak byliśmy to nam zrobili grilla - o 10.30 jadłam wielką tłustą kiełbachę

powiem Wam, że sobie odnowiłam balkon - Goosia tak zawsze pisała o jedzeniu kolacji na balkonie- wujek mi odmalował sciany , położyłam sztuczną trawę na podłodze - kupiłam stoliczek, lampioniki, dziś w biedronce leżak - i wiecie jak mam ładnie
wkleję Wam zdjęcie jak będzie jasno - mam zamiar teraz jadać tam sniadania i pić winko
Fajna taka praca

Do Szklarskiej masz duuuużo blizej niż do Hiszpani , a chyba jednak trudniejsza droga

Ja mam już z dziesieć grilli za sobą i u siebie robimy właśnie na balkonie.Jest duży,więc spoko, a twój pewnie jest śliczny

Na śniadanie winko? no wiesz co?
Zapomniałaś jeszcze dopisać, pić kawke my uwielbiamy pić kawę na balkonie
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując