Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-08, 23:14   #14
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetocholiczki - grupa wsparcia NK

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Jednak zawsze znajdę jakiś pretekst, żeby kupić coś nowego. Najczęściej używane to:

-te kilka złotych to nie tak dużo
-poprawi mi to humor
-muszę to kupić, bo jak nie kupię to będę myślała o tym i żałowała, że tego nie kupiłam
-przecież to kiedyś na pewno zużyję (przyda się)
-w końcu nie mam aż tak dużo kosmetyków, dziewczyny na wizażu mają po 10 razy więcej niż ja... (taa, a na dłoni rośnie mi kaktus
-mam tylko jeden dajmy na to balsam, jak jeden mi się skończy ten drugi będzie jak znalazł, jak drugi się skończy, nie będę musiała latać za trzecim
-na KWC pisało, że jest świetny, więc nie będą to wtopione pieniądze!

...itp.itd
Dopisałabym jeszcze:
- jest promocja i trzeba zrobić zapasy, bo taka okazja się nie powtórzy
- dają gratis jak się kupi to i to
- tego koloru właśnie szukałam

I mamy kompendium zakupowych pretekstów w pigułce
A tak serio to też przez Wizaż kupuję mnóstwo kosmetyków, z tym, że u mnie jest to przewaga kolorówki. Ale i tak miałabym tego co najmniej o połowę mniej jakbym tu się nie naczytała, że to jest dobre, a tamto jeszcze lepsze

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Hmm, ja myślę, że nasze forum to świetna reklama dle firm kosmetycznych, o wiele lepsza niż te wszystkie bilbordy na ulicach, w czasopismach czy telewizji.... po prostu każda z nas jest nakręcana przez inne wizazanki i tak w kółko....bo np. u niej tak fajnie wyglądał ten tusz to ja tez go kupię i spróbuję I tak w gruncie rzeczy nie zdajemy sobie sprawy, że "nabijemy kieszenie" wszystkim tym firmą kosmetycznym i robimy DARMOWĄ reklamę w zamian nic nie dostając Przecież jest nas na forum kilka tysiecy !!!!
Otóż to Powinni nam normalnie płacić za to
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora