Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-16, 20:32   #306
Basia_Bogusia
Rozeznanie
 
Avatar Basia_Bogusia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: śląskie/okolice Żywca
Wiadomości: 822
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamusie !
Jestem tu nowa ale od pewnego czasu przeszukiwałam różne fora szukając wieści o objawach ciąży. Okres mi się spóżniał 5 dni, bolą mnie piersi i brzuch, mam mdlosci i ogólnie to rozstrojona jestem, zrobiłam dziś test PINK TEST wyszły 2 kreski ! jedna co prawda słaba ale jest. Ciągle w to nie wierzę bo to było pierwsze tak zwane podejscie Wcześniej miałam podejrzenie endometriozy bo kiedyś chorowałam na torbiele na jajnikach a jednak są te 2 kreski a Jak WY myslicie kochane czy to prawdopodobne ze jestem napewno w ciazy, czy to ze byla kreska jasna to nic nie znaczy a te objawy sobie uroilam?
Pozdrawiam serdecznie !
Witaj Lenova Myślę, że jeśli wyszły Ci dwie kreski to wyszły i już, a już rozpatrywanie odcieni pomińmy ja też jak robiłam test to akurat pink test i były dwie krechy, ale potem zrobiłam beta hcg, także zrób sobie badanie z krwi i będziesz już wiedzieć. No a potem wybór lekarza. Nie chce się wymądrzać, bo sama wiem, że się denerwowałam ale teraz już jestem w 7 tygodniu i bardzo mnie to cieszy. A z tymi podejściami to u mnie też było pierwsze podejście i już. Także powodzenia Jak najszybciej rozwiej wszelkie wątpliwości i daj znać co i jak
Basia_Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora