Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 06:36   #119
ewelinkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wizaż:P
Wiadomości: 97
Dot.: Nieudane Farbowanie! Help Me :( .

Cytat:
Napisane przez Aiszka84 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim

Mam nastepujacy problem. Chciałam ozywic troszke swoje włosy, kupiłam farbe "Schwarzkopf Brillance Luminances" kolor -> Lśniący Brąz. Żeby orzywic tan który miałam na głowie bo troszke zmatowiał. Zamiast oczekiwanego efektu wyszło mi cos co apsolutnie nie przypomina brazu, oczekiwałam ze wloski beda ciemniejsze, chodziło o to zeby kolor sie pogłebił. A wyszło coś rudego. Na dodatek farba nie przyjała sie rownomiernie i na czubku głowy wlosy sa duzo jasniejsze niz na koncach.
Prosze niech mi ktoś powie jakiej farby mam urzyc zeby, teraz zamiast tego co mam na główce wyszedł Braz taki ciemniejszy niz ten co jest na zdjeciu nr1. I jak zrobic zeby kolor był rownomierny na całej długosci włosów?

Mam jeszcze 2 problem
Planowałam zeby na koncowki włosów i na spód dac kolorek Fioletowa czerwień. I teraz nie wiem czy połorzyc ten kolor na ten co teraz mam , czy tez dopiero po ufarbowaniu tego rudego na ten braz do ktorego darze? I czy po nalorzeniu tej farby wyjdzie mi ktoryś z podanych kolorow ze zdjecia nr4? Bo niechciała bym zeby znowu wyszło jakies cos co nie jest podobne do niczego he.

Opis zdjeć:
Fotka 1- Włoski przed farbowaniem
Fotka 2- Przedstawia kolory z pudelka farby Lśniący Brąz Brillance Luminance.
Fotka 3- Włoski po farbowaniu ( Nie bardzo widac ale ona naprawde sa rude bardziej niz to widac na zdjeciu)
Fotka 4- Przedstawia kolory z pudelka farby Brilance Intensiv ( to ten co chce miec na koncówkach i pod spodem )

Z Gory dziekuje za pomoc, pOzdrawiam serdecznie
Mam nadzieje że nie namotałam za bardzo, i ze ktos zrozumie oco mi chodzi
no rzeczywiscie kolor niezaciekawy... tak mi sie wydaje, ze powinnas zafarbowac wlosy KOLOR CIEMNY BLONDD GARNIER po tym wychodzi taki fajny brazik mam nawet fotke. kryje równomiernie i dlugo sie trzyma
ewelinkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując