Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-17, 08:32   #323
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Styczniowo-lutowe mamusie 2013 :)

Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie tez tak że prawie non stop myślicie o ciąży? Ja łapię się na tym że przez wiekszość czasu ta myśl przelatuje mi przez głowę, może dlatego że to moja pierwsza ciąża, nie wiem.

Martwię się i myślę żeby wszystko było Ok, najchętniej co trzeci dzień lecialabym do lekarza upewnić się, że wszystko w normie...
Nieee moja przecież druga, a myślę tak samo intensywnie


Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
Ja mam jakiś uraz i wlaściwie nie korzystam z Publicznej Służby Zdrowia. Rodzić najchętniej też poszłabym prywatnie, tylko ze tutaj brak takiej możliwości
Ja też bym chciała rodzić prywatnie, ale ciekawa jestem ile taka "przyjemność" kosztuje...W moim przypadku to pewnie znów będzie cc, więc na pewno drożej niż naturalny.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ja też tak mam. non stop myślę o małej fasoluni :0 i też super się przejmuje i martwie. potrafię nawet beczeć ze sobie nie poradzę i przeraza mnie mysl o porodzie
Eeee..nie becz i nie myśl o tym w ten sposób. Na bank sobie poradzisz..Zapewne jak już się wszystkie rozpakujemy, to będzie wątek dzieciaczkowy wątek i będziemy sobie pomagać nawzajem na mnie możesz liczyć
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora