Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-18, 08:53   #705
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dziewczyny to co ja w tym tygodniu jadłam woła o pomstę do nieba.. na szczęście waga stoi co jest cudem.. Masakra.. Musze to dzisiaj wyskakać.. czuję się jakby mi ktoś pisaku do brzucha nawkładał

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
ah kochane, zaniedbalam Was troszke
Wszystkie się cos zaniedbujecie

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
u mnie bez zmian, ciagle remont, stres, praca, stres
współczuję stresu
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
cwicze peak10 dalej, dzieki temu ze jest calkiem niezle rozlozony to daje rade, bo sa dni lekkie i ciezkie
fajnie.. taki system chyba najlepszy

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka gratulacje piekne spadki, co ze zdjeciami?
Dziękuję zrobię zdjęcia na koniec albo wrzucę te co mam jak mi węzowy nie zrobi

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
lazienka to akurat jedna rzecz jakiej nie remontujemy juz bym chyba wiecej skuwania kafli nie przezyla
a jaką macie łazienkę?

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
na poczatku tak bylo treaz sam stres, juz nawet nie chce narzekac, ale ciagle cos...jak nie to ze sie z meblami spozniaja, to ze kasy brakuje, lub jakies inne przeszkody, glownie kasa
no niestety teraz bez kasy ani rusz.. dacie rade kochanie jakos sie poukłada, zobaczysz.. trzymam kciuki z całych sił

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
jakby nie liczyc remont wynosi duzo wiecej niz sie planuje, no i martwi mnie ze mebli nie mam a juz sie przeprowadzam
to też przeskoczycie.. posegreguj sobie wszystko w kupki potem tylko wrzucisz, poukładasz i będzie git

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka nie strasz, papryka jest z gatunku warzyw mocno wplywajacych na alergie wiec mozesz miec racje, ah ale bedzie szkoda, bo tak ja wciaz uwielbiam
ja też ją lubiłam.. ale przez wzgląd na wężowego do niczego nie dodaje..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dziekuje za mysli i dobre slowa kochana jestes
ale na prawdę nie ma za co

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
jakto gdzie co i jak? nie widzialam? byc moze pzreoczylam, no, bede zaraz jeszcze raz szukac...ale powiedz powiedz...bo jak nie znajde to umre z ciekawosci?
ale sie ciesze, cokolwiek by to nie bylo
oj Ty wariatko.. no pisałam mierzenie więc wyniki widziałaś

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
co do jedzenia to ciagle mam ochote na mieso taki miesozerca sie ze mnie zrobil hehe, i uwaga! odpycha mnie jak nigdy w zyciu od slodkiego! nawet od owocow!
akurat to że masz ochote na mieśko to dobrze i kto by pomyślał ja na słodkie mam ochotę straszna.. i owoce też ale jak na złość wszędzie jakieś zgniłki znajduję..

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
dobrenka czekam na relacje z marzen
moim obecnym jedynym marzeniem jest.. jak najdalej od domu..

Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
a w ogole a propos odzywki to ja z kolei zrezygnowalam calkowicie, po tylu latach jedzenia poczytalam, postudiowalam i stwierdzialam, ze jednak nie....glownie dlatego, ze za duzo chemii ma w srodku, i prawie kazda, jedna tylko duzo mniej inne tone, i to slodziki, zapychacze jakies, sztuczne smaki, barwniki, zapachy....stwierdzialam, ze nie chce sie tym truc, zwlaszcza, ze ona wplywa na hormony, podnosi poziom insuliny...i przyznam, ze meisiac nie jem, jem normalny posilek zamiast i mam wrazenie, ze tluszczu mi ubylo, nie zmienilam diety, wywalilam tylko odzywke, jem dalej sporo tluszczow i bialka.
cos Ty..
Cytat:
Napisane przez klora Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma zwiazek, ale stwierdzialam, ze wole jednak unikac tej calej chemii, sa fajne odzywki o prostym skladzie ale niedpstepne w Polsce, teraz mam bialkowa z bialek jaj i jest swietna ale dostalam ja z usa
no to co w końcu.. pic te białka czy nie?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując