Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - marzec- wymianka - biochemia, pielęgnacja, kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 10:02   #60
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: marzec- wymianka - biochemia, pielęgnacja, kolorówka

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Flos Lek, żel pod oczy ze świetlikiem i aloesem. Użyłam kilka razy, więc zużycie jest nieznaczne. Data ważności: 04/2014 KWC
Olejek rycynowy Phyto Pharm. Zostało około 50 ml. Mogę zrobić odlewki. Data ważności: 03/2013
Alantan Dermoline, krem ochronny z witaminą A. Opakowanie 50 g, została ponad połowa. Data ważności: 09/2012
Naturalny olejek z drzewa herbacianego, została około 1/3. Data ważności: 06/2012 chciałabym poznać firmę aby sprawdzić skład
Próbka żółtego korektora mineralnego Pixie Cosmetics, nadaje się na since pod oczami. KWC

coś u mnie?
Hej! Byłaś u mnie zainteresowana tymi kosmetykami. Na dzień dzisiejszy zostało mi z tego:
Flos Lek, żel pod oczy ze świetlikiem i aloesem. Użyłam kilka razy, więc zużycie jest nieznaczne. Data ważności: 04/2014 KWC
Alantan Dermoline, krem ochronny z witaminą A. Opakowanie 50 g, została ponad połowa. Data ważności: 09/2012
Próbka żółtego korektora mineralnego Pixie Cosmetics, nadaje się na since pod oczami. KWC

Mi spodobała sie u Ciebie nafta Anna oraz pędzelek z Maestro. Jesteś jeszcze zainteresowana wymianką?

Pozdrawiam
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując