Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-25, 09:16   #721
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
trzeba sobie tłumaczyc to tak że tam gdzies w "psim niebie" bedzie mu lepiej i nie bedzie się już męczył.. choć pewnie psiak była dla Ciebie jak rodzina.. ciesz się że to nie cżłowiek którego zaniedbałaś.. niestety ja cierpie na to drugie.
Cieszę się, że kiedy żył dostał od nas naprawdę wszystko - może nie był super rozpuszczony i nie spał na łóżku, ale zawsze o niego walczyliśmy, jak zginął szukaliśmy, jak chorował wydawaliśmy ostatnie pieniądze, żeby ozdrowiał. Z tego mogę być zadowolona, naprawdę, żeby każdy pies mógł tak sobie odejść wśród kochających go ludzi to by był sukces. A że mnie nie było? Ja wiem, że każdy i pies i człowiek by wybaczył i zrozumiał. Przecież to nie z lenistwa mnie nie było. Ale ja żałuję dla siebie tego, że mogłam go jeszcze podotykać po swojemu, popatrzeć, takie rzeczy. Dobrenko, nie wiem o jakiej sytuacji myślisz, ale na pewno jest Ci to wybaczone. Każdy rozsądny by wybaczył.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
zostałam wymieniona dziękuję
No pewnie, że zostałaś wymieniona! W środy i piątki (kiedy mam cardio) jesteś moją inspiracją Dzisiaj naprawdę wymiatałam, aż mnie jeszcze w pracy wszystko boli
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
noi mam swoją odpowiedź.. ja sie już doczekać nie mogę..
JA też...! Właściwie to zaraz sprawdzę czy jest już jakiś wątek na ten temat? Może sobie założymy? Ale ja dopiero 23 lipca zacznę Jillian.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
tez miałam taki plan.. teraz nachodzi mnie po Jillian P90x i Insanity Asylum.. ale kto to wie co się jeszcze wydarzy.. na pewno już nie codziennie TF moje kochane.. kto by pomyślał że ten program tak mnie rozkocha
Jej, ja teraz nie chciałabym robić całego TF, bo mi się przejadło, ale faktem jest, że to jest program, który mnie nauczył codziennego ćwiczenia. Mimo, że byłam pewna, że nie dam rady się zmobilizować.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Piszesz że wymiary stoją albo sa na plus.. Wiesz co ja Ci teraz radze cardio z 1-2 miesiące zrobić albo właśnie spróbuj tą Jillian ona tam faktycznie inaczej podchodzi do sprawy ale tak chce po sobie Ci poradzić.. bo mipo cardio ładnie zaczęło spadać a mieśnie zostały
no właśnie ciekawa jestem jak moje ciało zareaguje na Jillian z tegoż otoż powodos
No, niestety na razie się uparłam, żeby jeszcze się trochę pomięśniować. WYmiary na razie ignoruję. Nigdy nie miałam mięśni, teraz je dopiero buduję. Chciałabym schudnąć, ale jeśli mam zbudować mięśnie, które będą mi napędzać metabolizm potem, to jestem w stanie się poświęcić i jeszcze przez te dwa miechy chodzić napompowana
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
własnie.. ja też zaciągałam wodę, teraz w sumie nie zauważyłam ale po siłowych nabrzmiewa się mimo wszystko dlatego pomyślałam że najlepsze będa na zimę a potem przywalę im z pół obrotu z cardio i jeśli mój plan sie powiedzie to bedzie przepięknie
łoł, masz rację, zimą te siłówki będą fajne. Może sobie zrobię wtedy miks TF i CE?Ale do zimy dalekooo....
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Dlaczemu nie ma nic napisane? Co?
A cos sie u mnie zmieniło.. jem po ćwiczeniach zobaczymy z jakim skutkiem.. bo jem około 21:00
a co jewsz po ćwiczeniach? Ja kanapki z szynką
A nadal ćwiczycie popołudniami/wieczorami?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując