Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 19:03   #222
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Elfie, ale Ci zazdroszczę tej różnorodności kosmetycznej w Stanach Powiedz mi coż to jest w niebieskiej tubce - Softymo z japońskimi literkami? I jak się sprawdza apple cider - tym się przeciera twarz...
To jest zel do zmywania makijazu-niestety wysusza mnie-uzylam chyba raz.A z apple cider robie tonik i przecieram twarz(60% wody,40% octu mieszam)-niestety tez nie moge uzywac czesto bo ostatnio zaczal mnie podrazniac ale dobrze oczyszca twarz-chyba musze zmienic stezenie octu.

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
Czarny Elfie nie widziałam, że w Stanach jest Sunsilk Możesz napisać czy tam ma dobrą opinie i jest znany, czy taki "jeden z wielu"? Zainteresowało mnie to
To raczej tanie kosmetyki dostepne w sklepach typu Walgreens Safeway Target-praktycznie wszedzie-czy ma dobra opinie-niewiem-mi pasuje bo moje wlosy sa po nim tak proste jak po uzyciu prostownicy(z natury mam falowane)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Elfie, fajne zdjecia, tylko, ze mi to nic nie mowi Ale ladnie sie ten minimalizm komponuje Uzywasz specjalnych kosmetykow dla wrazliwcow np. z aptek czy to ogolnie dostepne mazidla
Uzywam kosmetykow glownie zakupionych w sklepach ze zdrowa zywnoscia-wiekszosc z nich opiera sie na naturalnych skladnikach-sklepy w ktorych kupuje to Vitamine cottage natural groceries,czasami kupuje tez kosmetyki w Safeway i online w drugstore.com.Wszystkie te kosmetyki sa ogolnie dostepne.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora