Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~~~ Zabłyśnij jak gwiazdy w Cannes ~~~
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-27, 20:39   #27
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~ Zabłyśnij jak gwiazdy w Cannes ~~~

Witajcie

Troszkę mnie nie było, ale powracam z kolejnym makijażem. Tym razem chciałabym Wam zaprezentować coś klasycznego

Przeglądając zdjęcia z tegorocznego festiwalu można zauważyć, że na czerwonym dywanie królowały dwa makijaże - smoky eyes oraz kreska plus kolor na ustach. Smoky Eyes już tutaj prezentowałam, dzisiaj napiszę kilka słów o drugim makijażu.

Klasyczny look, lekko przyciemnione bądź rozjaśnione powieki, do tego gruba kreska, wytuszowane rzęsy i czerwone usta - wiele gwiazd postawiło na taki makijaż. Jest on bardzo elegancki, dodaje uroku, pasuje tak naprawdę do każdego typu urody, do każdego stroju, idealny w każdej sytuacji i na czerwonym dywanie, i na zakupach. Ważny jest dobór odpowiedniego odcienia pomadki oraz odpowiedniej kreski dobranej do kształtu oka.

Na czerwonym dywanie, furorę zrobił makijaż Fan Bingbing. Piękne kreski, do tego sztuczne rzęsy, pomadka w intensywnym pomarańczowym odcieniu, gładka porcelanowa skóra. Idealnie!




Natasha Poly - w podobnym makijażu także wyglądała olśniewająco.



Tak jak wspominałam wcześniej, ten klasyczny look można modyfikować, dodając inny odcień pomadki, troszkę przyciemniając zewnętrzne kąciki oczu. Ale nadal zachowany jest podstawowa zasada - kreska plus usta. W takim makijażu pojawiła się Jennifer Connelly


Paz Vega:



czy Jassie J:




************************* **********

Biorąc za przykład wyżej wymienione osoby, zrobiłam w podobnym stylu makijaż.

Na całą powiekę nałożyłam jasny brąz, załamanie powieki podkreśliłam ciemniejszym odcieniem. Tym samym kolorem lekko zaznaczyłam dolną powiekę. Wzdłuż linii rzęs linerem narysowałam dość wyrazistą kreskę, linię wody zaznaczyłam beżową kredką. Mocno wytuszowałam rzęsy. Cerę ujednoliciłam podkładem, zaznaczyłam kości policzkowe różem. Na usta nałożyłam pomadkę w odcieniu czerwonym.






************************* *****

Zmieniając kolor pomadki, można uzyskać bardziej subtelny romantyczny look, tak jak Kelly Brook






Jeszcze troszkę się pobawiłam i kolor pomadki zmieniłam na taki nudziakowy kolor z domieszką jasnej pomarańczy:






Jak widzicie, mając tak naprawdę ten sam makijaż oczu, a zmieniając tylko kolory ust, możemy uzyskiwać inny efekt

Mam nadzieję, że takie zestawienie Wam się spodobało

Pozdrawiam
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora