Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 08:56   #2173
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Agatek w piątek byłam w ogromnym sklepie z wózkami i jeździłam na próbę chyba wszystkimi - jak chcesz jakiejś opinii to daj znać
Alan ma 3 wózki bo też ma dwa domki - u nas ma spacerówę miejską na wypady do Wawy i sklepu (teraz szukam spacerówy terenowej również używanej, bo u mnie wiocha i dziurawe chodniki, wózek się syfi a ja takiego nie włożę do auta). I dwa wózki u mojej mamy - mała spacecówka na zakupy do auta i drugi też terenowy do jeżdżenia po wsi i lesie.
nie wiem czy w niemczech są te same firmy? A. chce żeby tam były osobne rzeczy typu wózek i łóżeczko, żeby nie targać tego non stop PL-DE pewnie jak pojedziemy na fromark to kupimy coś na szybkiego nawet nie zdążę się spytać zapewne, bo fromark jest 1 raz w tygodniu

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
to ja ide z WAMI
U nas bylo lepiej bo o 4 karmienie, potem marudzenie, pierdzenie i o 5.30 oczy jak 5zl i koniec rumakowania


Agatek
Ty nie gadaj glupot, dasz rade. Kazda z nas jest w takiej sytuacji i jestesmy na wizazu. ja juz sobie nie wyobrazam dnia bez przeczytania co u Was i dzieciaczkow i opisania sytuacji na froncie

Gdzieś nam pear zaginęła Moze ja wsadzili za kraty ze męza ukatrupila


jaki to żel na ząbki? moze tez sie zaopatrze, to bedzie chwila wytchnienia
a ja się przebudziłam 3.30 bo młoda się wierciła, męża zagnałam do przebrania pieluchy, ja zrobiłam mleko i do wyrka on nakarmił, położył i podawał co chwile smoka, bo przecież nie chciała od razu zasnąć ale o 4 już kimała, a mój mąż nie wytrzymał i był seksik o 4tej
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora