Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 09:04   #2174
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Bry
Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
hej dziewczynki,
melduję że wczoraj Pipin zaczął się przewracać z pleców na brzuch i założenie mu pieluchy graniczy teraz niemalże z cudem
co ja go na plecy, to ten bach i już na brzuchu, ja go z powrotem a ten znowu bam na brzuch! i pełne zadowolenie za niedługo to mi się zacznie turlac po calej podłodze
dostał dziś flipsa kukurydzianego to tak go zajadał że aż mu się uszy trzęsly, i oczywiście buźka cała uklejona
jest taki kochany, do każdego się śmieje, wstaje z drzemki to gada sobie do paprotki, którą ma w zasięgu wzroku, guga, piszczy, takie usmiechy strzela że normalnie serce mi się rozpływa

edit:
moja koleżanka też wczoraj urodziła córeczkę mała Joluś 3500g 57cm, urodzona przez cc.
za przekręcanie.Moje małe maleństwo ostatnio ćwiczyło z tatą i też juz praktycznie opanowała przekręty do perfekcji,a co to było z kąpielą,ciagle sie nam chciała przekręcać na brzuszek.
Nie za szybko na flipsa bo czytałam gdześ ,ze dopiero jakoś 6-7 msc ,ale niby kaszka kukurydziana jest od 4 mca więc juz sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Wróciłam z wesela! Było fajowo
tylko 7h jazdy z każdą stronę przez cudowne korki na wjeździe/wyjeździe z Warszawy.

Dostałam śliczny prezent od Alana na Dzień Matki
PIERWSZY ZĄBEK

Wczoraj moja mama dzwoniła, że wylazł mu ząbeczek. Jeszcze go nie wiedziałam, bo dopiero jutro po niego jedziemy.

Baaardzo za nim tęskniliśmy.

A teraz idę nadrabiać

P.S. kilka kilometrów przed Krynicą o godzinie 23 skręciliśmy do lasu na małe bara bara. Po chwili w środku akcji dziki ganiały wokół samochodu. Zapalamy światła - a tam lisek, a zaraz potem sarenka. Seksik w lesie z serii "z kamerą wśród zwierząt".
za ząbek,to już 2 dzieciaczek na naszym forum.A ja ogólnie to przeszedł,smarowała czymś babcia?Też bym się przeszła na wesele.
Agacia_cz ty jakoś zaraz się hajtasz,nie brakuje ci gości

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Agatek
Ty nie gadaj glupot, dasz rade. Kazda z nas jest w takiej sytuacji i jestesmy na wizazu. ja juz sobie nie wyobrazam dnia bez przeczytania co u Was i dzieciaczkow i opisania sytuacji na froncie

Gdzieś nam pear zaginęła Moze ja wsadzili za kraty ze męza ukatrupila


jaki to żel na ząbki? moze tez sie zaopatrze, to bedzie chwila wytchnienia
Dentinox N ,ale ja jeszcze kupiłam camilie i farmaceuta potwierdził,ze mamy sobie ja chwala.
Pearl ,nawojka,kasikzaki coś nam sie ne odzywają,chyba ,że dzisiaj nadrobią

Agatek my jak jechaliśmy do Szczecina na 3 dni to ledwo sie pomieściliśmy.Nawet nie bralismy wanienki tylko przykazaliśmy teściom bo nie było już miejsca,a mamy audi a 6 w combi więc raczej duży samochów.Zrób zdjęcie jak się zapakujecie,albo weźcie lepiej każdy po rowerze,więcej przewieziecie.
Moja dama dziś znowu marudna ,ale to przez te zębiska i co się obudzi ,wezmę na ręce i zasypia,odkładam,pośpi i zaraz to samo.
Są nowe promocje w aptece DOZ np.preparaty oilatum,emolium,oilan,pam persy activ baby ,chusteczki pampers.
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."

Edytowane przez eliza1984
Czas edycji: 2012-05-28 o 09:13
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora