Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 12:03   #2186
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cześć

Mam zrąbany humor na maxa
Trochę Was przedtem nadrobiłam, teraz troszkę odpiszę, a resztę później może
Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Hej
U nas ostatnio noce masakryczne,młoda ciągle się budzi na jedzenie i tak jak pierwsze karmienie jest po 12-ej to te o 7-ej jest już 5-te. Zaczynam chodzić nie patomna.Jeszcze pokłóciłam się z TŻ bo czepiał się ,że wszędzie są moje włosy i kazał sprzątnąć z podłogi w łazience,a ja nie skończyłam się jeszcze czesać .Co za patafian wrrr.Dziś zamierzam pójśc z Niką na długi spacer ,a ten niech se sam siedzi w tym domu.Mam go w du.pie.
Moja też ostatnio się w nocy budzi, dzisiaj obudziła się o 00:20, i grasowała do 2-giej Aż Tz do pracy zaspał przez to
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
My po chrzcinach Było bardzo ładnie, kameralnie. Jedzonko pyszne, obsługa super! Niestety brat nie dogadał się ze sprzedającym i nie kupił krzesełka, a ja się tak napaliłam...
Super, że chrzciny się udały
My mamy za tydzień, ale kompletnie mi się odechciało
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Moja tak samo, do tego ślini sie na potęge i puszcza bąble i jeszcze tak sobie podgryza/ ssie dolną warge, ze az dzis zauwazylam ze ma ją siną
Moja Amelka też się ślini jak oszalała Bez przerwy ciuszki są mokre, więc ślinaczek to teraz nasz najlepszy przyjaciel
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
A młoda dostała ubranka, srebrną Boziulkę, łańcuszek i kasiory duuużo także kolczyki i krzesełko są namberem łan na pierwszy ogień
Super prezenty
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-05-28 o 12:15
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora