Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nadczynność tarczycy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-02, 00:19   #305
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: nadczynnosc tarczycy.

MISS PIGGY.........no no hehe ja też wolałam coś pachnącego a nie coś bez wonnego, jak najbardziej do uzyskania efektów, mi to zajęło tylko lub aż 5dni bo zareagowalam z tym dosc szybko,nie wiem jakie ty masz zaawansowanie,wiec ciezko mi powiedziec kiedy ciebie to wyleczy, też się tym prałam rano i wieczorem i się tego nie spłukuje! tylko kremuje balsamem bo wysusza, pamietaj zeby dodawac malo wody cieplej do tego roztworu juz ugotowanego zeby maka miala swoje zastosowanie, wiadomo o co caman ) tez musialam sie meczyc z tym pod prysznicem bo wanny ni mom
ale spokojnie, mi pomoglo innym pomoglo wiec i tobie pomoze!!!!!!!!!badz cierpliwa. buzka

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

GGORAA,,,
NA POCZĄTKU tabletki tak działają ,bo serce nie wie o co caman i próbuje walczyć,.kiedy ja bralam tabletki tez pro..l czasem bilo mi szybciej serce, mialam spory pulsik tetniczy ale przeszlo i wciaz je biore, te tabletki tak dzialaja, endo ma racje, nie zwiekszac bo nie wolno zwiekszac takich tabletek, , zaczyna sie brac od najwiekszej i nie koniecznie potem sie je zmniejsza bo potem puls wariuje, przy dlugim braniu powolnieje i ktos sie decyduje nagle je odstawic a potem po jakims czasie sie przekonuje ze znowu kolatania powracaja, serce nie sługa, trzeba dosc dlugo przyzwyczaic do normalnosci poniewaz codziennie jest narazone na rozne emocje i tym podobne,
__________________
Młodość i Straość to dwie sprzeczności,
Młodość łamie serca a Starość kości

Edytowane przez hmm o co caman
Czas edycji: 2012-06-02 o 00:23
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując