Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gładka promienista skóra twarzy !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-02, 13:01   #4
niestereotypowa88
Raczkowanie
 
Avatar niestereotypowa88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Gładka promienista skóra twarzy !

Cytat:
Napisane przez AnkaKa33 Pokaż wiadomość
Nie ma chyba jednego zabiegu na wszystkie problemy... Na problemy skórne najlepiej udać się po pomoc do dermatologa. Jeśli chodzi o zabiegi typowo upiększające, to polecam kwas hialuronowy - miałam zabieg wypełniania zmarszczek i naprawdę polecam. Skuteczny i bezbolesny, efekty utrzymują się ok. pół roku, a nawet dłużej. Korzystałam z Gabinetu NewU w Krakowie. Używają tam kwasu: restylan lub princess. Lekarz, dr W. Olszewski jest naprawdę świetny - doradzi lub odradzi jak trzeba, wyjaśni wątpliwości i poprawi humor Więc jeśli ktoś ma problemy ze zmarszczkami, to polecam kwas hialuronowy. Tu możecie przeczytać więcej: http://☠☠☠☠☠☠☠☠/zabiegi/kwas-hialuronowy/
Jeszcze warto polecić mezoterapię igłową - to wprowadzenie w głąb skóry koktajlu rewitalizującego, czyli mieszanki kwasu hialuronowego, przeciwutleniaczy i witamin. Skóra jest gładka, promienna i odżywiona. Najlepiej co jakiś czas powtarzać taki zabieg, bo niestety substancje są wchłanialne (ale to świadczy jedynie o bezpieczeństwie zabiegu).
dzieki za oświecenie, już wiem mniej więcej co w trawie piszczy
niestereotypowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując