Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-04, 22:20   #1547
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Ja dzisiaj dziewczyny posiedziałam sobie na twarzy, po peelingu z glinką Multani Mitti plus ekstrakt z ananasa, a na włoski nałożyłam maść brodawkową, zmyłam i dałam odżywkę z dodatkiem d-pantenolu, HA, wit.E, gliceryny i keratyny
Teraz czekam aż włoski wyschną, mam nadzieję, że będzie dobrze, bo jutro chcę robić aktualizację




Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze lniany, oliwę z oliwek i Amlę Ale staram się nie używać wszystkiego na raz, bo potem nie widzę co jaki dało efekt.
W każdym razie te pozostałe 3 na mnie świetnie działają, Vatika tak różnie - raz piękny blask, raz puch.
Ja lubie oliwę z oliwek, ale raz na jakiś czas, bo na dłuższą metę jest dla mnie za ciężka, lniany mnie wysuszał, Amlę uwielbiam , a z Vatiką miałam identycznie jak Ty Raz byłam zadowolona, a innym razem miałam szopę

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
jestem tu nowa i obserwuje wasze włosy. są tak piękne! ja nie wiem co robie źle, że moje włosy są strasznie przesuszone. olej nakładam raz w tyg na noc i raz na kilka godzin, maseczki, mycie odzywka lub ziołowymi szamponami. odzywki bez silikonu ale serum na konce silikonowe. czy moze powinnam dołączyć cos silikonowego? lub to moze działa tak na mnie szampon ziołowy...
Ja też obstawiam ziołowe szampony
Chociaż, to też zależy od odżywek i masek jakich używasz

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Jadę dziś do domu rodzinnego i wracam dopiero w sobote
Postaram się być na bieżąco, ale moze to być różnie

Wstawiam foty jako podsumowanie maja i 3 miesiecy kuracji z CG.
1.kwiecień
2.maj
3.porównanie przed/po CG
Cudne włosy, idealne loczki
W dodatku takie zdrowe, błyszczące i nawilżone

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Po nocy z Vatiką nałożyłam maskę glorii z all in one, d-panthenolem, mocznikiem i miodem gryczanym. Moje włosy chyba przestraszyły się wczorajszej groźby ścięcia, bo pięknie się nawilżyły
Tylko oczywiście ja znowu próbowałam tego patentu z olejkiem na końcówki a na to jedwab i znowu przetłuściłam włosy - nie wiem co jest ze mną nie tak, że nie umiem tego zrobić
Ja zawsze daję olejku kropelkę, rozcieram w palcach i nakładam na końcówki, to samo z jedwabiem i nie mam tłustych
Ile tego dajesz?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ja właśnie zastanawiam się teraz nad szamponem i mam dylemat. Chciałabym jakiś ziołowy, ale nie żaden rypacz, bo zaraz będzie mi się sypać z głowy. Kusi mnie szampon ten szampon->klik!, ale łącznie z przesyłką wyjdzie 30 zł
Ech, rozterki włosomaniaczki
Bardzo fajnie wygląda ten szampon
Mnie dzisiaj jeszcze ten zaciekawił, niby komercyjny, ale skład całkiem przyzwoity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...acniajacy.html
Co prawda ma detergent, ale mi one nie przeszkadzają

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a maska alterry ma może jakieś proteiny? Bo tak czytając Wasze posty zastanawiam się czy może jej za długo nie trzymam po prostu, myślicie, że 10 min byłoby sensowne czy nie zdąży się wchłonąć co trzeba?
Co prawda myłam kilka godz temu włosy, ale i tak na noc muszę umyć, bo ćwiczyłam dziś i się zastanawiam czy nałożyć olej na 30-60 min czy lepiej isanę z półproduktami na jakieś 30 min... :metlik w glowie:
Maska Alterry ma alkohol, może on na Ciebie jakoś źle działa

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ścięłam dzisiaj włosy (z okazji urodzin stwierdziłam, że chcę wyglądać jak człowiek), poszło koło 12 cm
Ale jestem nawet zadowolona, są w dobrym stanie chociaż teraz. A jeśli ciągle będą rosnąć z taką prędkością jak teraz to w miarę szybko je zapuszczę. Pierwszy raz mam fryzurę nie cieniowaną, tylko ścięte na równo, teraz widać, że faktycznie są w miarę zadbane
Fryzjerka powiedziała nawet, że widać, ze się poprawiły...
W ogóle mnie zaskoczyła Powiedziała, żebym "kupiła sobie olej rycynowy na włosy i nakładała, chociaż na same końce...". Zaskoczyła mnie mocno Powiedziałam jej, ze ja nakładam nawet na calą głowę, taki sezamowy, stwierdziła, ze to takie dobre domowe sposoby i że takie są najlepsze.

Pokaż zdjęcia

Co do fryzjerki, to mogłoby być więcej takich

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez malwka Pokaż wiadomość
jakie te joanny b/s bo nie ogarniam daj linka i jeszcze do tej z makiem czy tam czymś


i jeszcze pytanko. Psikacze robicie na hydrolatach czy na wodzie zwykłej (destylce, dejonizce - bo mam teraz nielimitowany dostęp to bym nałapała ) a jak na hydrolacie to i tak se chciałam kupić do buźki
Link do Joanny b/s https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

Chodzi o te pierwsze i tam dalej jest jeszcze wersja z lnem


Co do mgiełek, to ja robię na wodzie demineralizowanej, bo nie zauważyłam różnicy między nią, a hydrolatem
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora