Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-05, 18:52   #1622
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) część VI

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
gratulacje !! i jak się czujesz jako świeżo upieczona żonka ?

Dziewczyny, pomocy, bo wariuję!
W niedziele miała przyjść do mnie @. Nie przyszła do dzisiaj. Raczej bardzo rzadko mi się spóźnia. Zazwyczaj mam regularnie. Objawy na @ mam wszystkie: pobolewa mnie brzuch, od piątku mam humorki, sporo śluzu (ciągłe uczucie, że mam "mokro" i że coś tam leci) - ciągle biegam do łazienki bo myślę, że to już @ przyszła...i dalej nic.
Wychodzi na to, że dzisiaj jest 31 dc. Zrobiłam przed chwilą test..no wiem, wiem, powinnam rano, ale jakoś nie mogłam czekać do jutra
No i druga kreska wyszła bardzo, bardzo blada. Właściwie nie wiem czy to jest kreska, czy różowy cień Pytałam męża. On najpierw powiedział, że widzi tylko jedną kreskę, ale jak kazałam mu się przyjrzeć to powiedział, że no faktycznie widzi drugą ale bardzo bardzo bladą. I co ja mam o tym myśleć? Nie chcę się bez potrzeby nakręcać. Dziwi mnie bardzo spóźniający się okres - już nie pamiętam kiedy ostatnio się spóźniał, ale z drugiej te wszystkie objawy na @..jakby dosłownie zaraz miała przyjść..
Gratulacje
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora