Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 23:40   #54
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: CZY TE OCZY... da się jakoś pomalować???

Cytat:
Napisane przez sylagmi Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę moich oczu, ponieważ nie mogę poradzić sobie z ich makijażem . Wątki o typach oczu i ich makijażach, i wszystkie o podobnej tematyce już przestudiowałam i nic nie pomogło.
Chciałabym nauczyć się robić sobie delikatny, w miarę łatwy makijaż oczu, ale jak zauważyła Agabil1 (w innym wątku), mam oczy wąskie, (moim zdaniem małe do tego), z niewidoczną ruchomą częścią powieki i opadającą nieco nieruchomą (moim zdaniem - trochę spuchnięta) i do tego podkrążone ślipka mam, bo od ponad roku córcia nocki mi zarywa. Uff... i co z takim czymś zrobić???
Napiszcie proszę szczegółowo jak wykonać dla mnie makijaż i czym i o kolorach nie zapomnijcie, bo mało co mi pasuje...
Z góry dziękuję. Liczę na Was.


Ps. Fotkę buźki też dorzucę (a co mi tam...), co by pomalowane ślipka do reszty gębusi pasowały.
Specjalnie te turkusiki w uszy włożyłam, byście przy okazji zobaczyły, czy kolorki dla LATA mi pasują . Bo chyba LATO ze mnie, choć na 100% nie wiem.
Opalam się kiepsko, najpierw na czerwono, a potem blednę na brązik trochę w żółty wpadający.
Oczy - jak na fotce (ciemno zielone z piwnymi plamkami, tęczówka z ciemną obwódką), oprawa zdecydowana.
Piegi - parę (widać na zdjęciu, szaro-brązowe).
Cera - ogólnie blada, choć rumienię się, gdy mi gorąco lub się zawstydzę.
Włosy - ciemny blond - mysi kolorek uważam, na fotce mam trochę zmienione, bo kombinowałam z kolorkiem jakiś czas temu.
Usta - różowe.
Kolory - róż i błękity myślę, że mnie ożywiają, choć to chyba trochę kłóci się z kolorem oczu... (stąd wątpliwości czy lato). W beżach jestem bez wyrazu, czekoladowy brąz mnie przytłacza, butelkowa zieleń powoduje, że strasznie blada jestem i cera zmęczona.
Dziewczyno masz bardzo ladne oczy wiesz dobry makijaż i będzie cacy proponuję:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Amanda1-Web.jpg (14,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Amanda-Web.jpg (13,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Export Magazine nov-dic-05 cop.jpg (65,9 KB, 10 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując