Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlaska !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-12, 16:05   #157
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Kupiłam sobie wczoraj w Biedronie szampon z Natei, ten z migdałami. No i jestem w szoku, bo wygląda i pachnie jak Timotei o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...szczonych.html a jak miał ten Natei inną szatę graficzną, to całkowicie inaczej wyglądał...

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tu cesarkę odradzają jak tylko mogą. I jeśli nie ma podstaw, to nawet odmówią jej zrobienia.

Sa takie znieczulenia, że wcale nie musi boleć.

Moja kuzynka niedawno miała cesarkę i dochodziła do siebie prawie 3 miesiące. Męczyła się bardzo. Przez pierwszych kilka tygodni nic sama nie mogła zrobić przy dziecku. Tak jak mówisz, miała problem z laktacją.

Innej koleżance, podczas cesarki przecięli jelito. Cudem uszła z życiem.
ZZO (znieczulenie zewnątrz oponowe) najczęściej dają. To od pasa w dół działa ale czuje się mrowienie
Ja chciałabym bez znieczulenia, jedynie z gazem. Bo to też nie wiadomo, czy anastezjolog zdąży, bo rozwarcie musi mieć 4-5 cm, później nie zadziała, a wcześniej nie wolno
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora