Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlaska !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-12, 16:39   #177
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLIV - Wcierka, olej, maska-każdy włos na ich widok mlas

Macie racje dziewczyny - to indywidualna sprawa ale fajnie wiedzieć, że ma się możliwość wyboru - tzn jeśli trafi się do odpowiedniego lekarza ja mam już wybranego lekarza, który pracuje u nas w szpitalu na położnictwie jeśli tylko będzie mi dane mieć dziecko, to pewnie zdecyduję się na cc

Soleika, Tobie życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu obyś nie męczyła się tak jak Twoja mama i babcia

aaa przypomniało mi się, że mam koleżankę w pracy, która za punkt honoru postawiła sobie poród naturalny bez znieczulenie , bo tylko w taki sposób rodząc będzie mogła czuć się prawdziwą matką i spełnioną kobietą. finał był taki, że ona mało nie umarła, a dziecko urodziło się już sine z niedotlenienia czy coś

w ogóle u mnie w pracy jest baby boom, chyba z 10 lasek w ciąży i słucham 8h dziennie o porodach itp , więc chyba już mam psychę skrzywioną
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora