Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 10:22   #1274
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Te pierwsze to raczej czytają, ale nie piszą. Ja sama lubię zostawić po sobie ślad, ale na niektórych blogach, pod niektórymi postami, mimo tego, że przeczytałam nie mam co napisać.
Mam dokładnie tak samo. Szczególnie, jeśli wiele osób przede mną napisało już komentarze odzwierciedlające i moje odczucia
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie. I swoich obserwatorów zebrałam bez naganiania rozdaniami.

I Oliwka pozdrawia blogowe i wizażowe Ciocie I w ogóle kochane dziewczyny poznałam na wizażu - nawet jedna wizażanka poznana tutaj odwiedziła mnie niezapowiedzianie jak leżałam w szpitalu po porodzie (a leżałam długo bo miałam problemy) z prezentem. A potem dostałam (znaczy moja córka) jeszcze prezent składkowy od super dziewczyn które poznałam właśnie na Moje Makijaże. Normalnie serce się raduje jak się ma takie osoby wokół siebie
Dodam że ja nie mieszkam w PL od dawna więc nie mam za bardzo szans na spotkania w realu a tu takie miłe rzeczy mnie spotkały
Mocno pozdrawiamy Oliwkę i brawa dla koleżanek
Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
dobry wieczór

przygarniecie blogerkę marnotrawną?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
To ja zapytam, a jak Wasz angol i czy używacie w pracy?
Angol chyba [jeszcze] całkiem nieźle, choć gramatycznie pewnie niekoniecznie [to już inna bajka], w pracy nie używam
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość


Tak, lubimy paczki

Ja właśnie zamknęłam drzwi za listonoszką i teraz wyglądam tak :
A zaraz potem w głowie zaświtała mi myśl.. "chce więcej!!"

Dziewczyny powiedzcie mi, czy moja recenzja lakieru jest wiarygodna, czy powinnam na coś jeszcze zwrócić uwagę?
Ciekawe, czy do mnie dzisiaj coś przyjdzie
Wczoraj 3 sztuki

Jak dla mnie recenzja OK. Dopisałabym jeszcze, czy trwałość na bazie / z topem, czy bez niczego.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora