Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-20, 20:23   #300
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Zdziwiłaś mnie - tyle osób poleca Babyliss... Rozeznam się w Philipsie też, dzięki za podpowiedź. Polecasz jakiś konkretny model?
Ciezko mi powiedziec jedna mialam dawno temu z dyfuzorem *14 lat temu-to ta dala rade 8 lat* ale pewnie juz jej w ofercie nie ma . Teraz mam inna mala SalonDry ktora sie sklada ale ma rowniez 2000W od 4 lat i sprawuje sie swietnie. Remingtona kupilam ze wzgledu na dyfuzor pol roku temu ale tak jak wczesniej pisalam nie sluzy mi wcale
Jesli chodzi o babyliss to mialam suszarke, mam jedna lokowke *lokuje ale najwyzsza temperatura jest za niska dla moich wlosow i sie rozprostowuja za szybko*. Tz mial golarke Babyliss ode mnie i byla do niczego wyrzucilismy po 3 miesiacach.
Natomiast lokowka stozkowa Remingtona *ktora tez mam* najlepiej lokuje loki trzymaja do kolejnego mycia

Dlatego wlasnie z wlasnego doswiadczenie szczerze odradzam tekie chwyty marketingowe jak jonizacja, jakies tytany czy perly czy jeszcze inne cuda. To jest po to zeby opakowanie wygladalo ladnie a produkt dziala tak samo jak inne a bardzo czesto gorzej .

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2012-06-20 o 20:35
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując