Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-19, 11:01   #2436
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Słuchajcie, podczas tej wczorajszej wichury wyrwało z korzeniami piękny świerk, który rósł w moim ogródku za domem czuję się tak dziwnie, pusto, jakbym straciła kogoś bliskiego.. świerk był ogromny, zawsze się śmiałam, że mam w ogródku mega choinkę (był znacznie wyższy niż nasz jednopiętrowy blok).. mój ojciec pamięta go od wczesnego dzieciństwa, jak rósł, i wraz z nim rósł ten świerk; dla mnie też widok z kuchni to zawsze było to piękne, wysokie drzewo.. strasznie mi smutno..
Jejku to co to za wichura koło Twojego domu musiała przejść. Strata drzewa bardzo przykra, ale jedyny plus jest chyba taki, że nikomu nic się nie stało.. Gałąź mogła np. wybić okno, a drzewo przygnieść jakąś osobę (choć nie wiem, kto by się miał zapuszczać w taką wichurę do ogrodu, chyba tylko szalony złodziej) Marne pocieszenie, ale zawsze pocieszenie..

Po nocy niestety nie obyło się bez ofiar..

Edit: też mam w domu takie rajstopy, ale używamy je z mamą do ciała na wielkie wyjścia (czyli raz w roku w Sylwestra) Mama się nim przyciemnia (odcień do jasnej cery), a ja mieszam z balsamem rozświetlającym z drobinkami złota, aby ujednolicić i rozświetlić skórę.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora