Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - No dobra, pora na rocznik 82
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 22:00   #308
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82

Cytat:
Napisane przez qenedi Pokaż wiadomość
troche mi głupio ze ja tylko 1 mama. tak jakas nieswojo. To ja sie powinnam staro czuc a nie wy( jak wyzej pisalyscie jakbysci babciami juz byly.)

Czy ktoras z was jest moze z okolic warszawy- chodzi mi o okolice siedlec?
No coś Ty Nawet tak nie pisz Wszystki jestesmy młode i zarazme stare-zalezy jak na to patrzeć Ja z Wawy ani z jej okolic nie jestem.

Cytat:
Napisane przez Zmijka
porodu to ja sobie nawet nie wyobrażam
Ja też nie Może cesarka? Wiem, jak wygladają czasem porody-cała noc męczarni tak jak miała moja ciocia :/

Cytat:
Napisane przez genedi
Słuchajcie mam problem. Jak mowilam musze isc na magistra(bleee) ale ostatnio zastanawiam sie czy nie zrobic czegos w kierunku właśnie wizażu. Uwielbiam makijaże normlnie robic, eksperymentowac. Zawsze byla to moja pasja. No i mam teraz problem. Czy kończyc studia dalej na Finansach i podatkach(przed studiami mnie ciagneło ale w trakcie mniej, moze dlatego ze tam nic praktycznie nie ucza. a ja jak czegos nie zobacze w praktyce to dupa, nie umniem na sile sie uczyc) czy moze isc za glosem serca i spelnic marzenia.

Ale sie rozpisałam
Idź za głosem serca, choć mogłabyś skończył finanse-magisterka no i hmm. Zalezy co chcesz dokladnie robic(jesl chodzi o kosmetykę). Widzę, że zalezy Ci głownie na wizażu, więc jesli tylko to-to idź na kurs Ale musisz się popytać, bo za niektóre płaci się mnóstwo kasy, a cały kurs pozostawia wiele do zyczenia


Cytat:
Napisane przez marzka82
Skoro zeszłyśmy na tematy szkolne... miałam dziś obronę w instytucie. Myślałam, ze umrę, jeszcze nigdy nie byłam tak zestresowana. Oczywiście okazało się że zupełnie niepotrzebnie, bo atmosfera była bardzo miłą, było wesoło i jak tylko zaczęłam prezentować swoja pracę, stres zniknął
Jutro zaczynam się uczyć. Mam trzy dni We wtorek obrona wydziałowa Trzymajcie mocno kciuki bo nie mam zbyt dużo czasu na powtórzenie materiału z całych studiów

Ja żałuję, że nie zostawiłam tej choler... geodezji jak jeszcze miałam czas, potem było za późno, no i jak już przemęczyłam się te 5 lat to doprowadzę to do końca. Teraz chętnie zajęłabym się czymś co mnie bardziej interesuje, czymś humanistycznym
Na szczęście moja praca nie jest związana z kartografią (taką mam specjalizację), ani tym bardziej z geodezją

Po pierwsze-gratuluję
Po drugie-tak to właśnie jest-czasem nie trafi się z kierunkiem, okazuje się, że to nie jest TO. Wiele osób się o tym przekonuje, no cóż-zdarza się.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora