Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem załamana....pomóżcie proszę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-20, 15:14   #229
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Jestem załamana....pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Vicky_83 Pokaż wiadomość
Czasem mam ochotę "przez pomyłke wysłac smsa"ale resztka dumy mi nie pozwala.Wiem że myślenie nie ma sensu,ale nie potrafie go znienawidzić i zapomnieć.Już dziś wiem że to był najbardziej szalony i najwspanialszy związek w moim życiu.Tylko dlaczego on się juz nie odzywa?Najpierw sam chciał utrzymywać kontakt.
Przed nami walentynki,też nie powinnam sie odzywać,prawda?


Vicky,posłuchaj doświadczonej,starszej ,bardzo życzliwej Ci kobiety.
Przepraszam z góry,za słowa ,ktore będą Cię ranić
Nie wysyłaj Mu przez pomyłkę sms-a,nie dzwoń już więcej.Zrobiłaś wszystko co mogłaś.To okrutne co powiem:On nie chce już tego związku i próbuje w sposób delikatny to powiedzieć.Obawiam się,że jeżeli będziesz dalej przeciągać sprawę to użyje bardzo dobitnych,kończących słów, a wtedy będzie Ci jeszcze bardziej przykro.
A skąd wiesz ,że to był najwspanialszy związek w Twoim życiu? Takie podsumowanie swych (podkreślam liczbę mnogą) związków możesz zrobić za lat 40.Kochanie,dokładnie wiem co przeżywasz,jak cierpisz,jak sprawdzasz czy telefon się nie rozładował .Ale uwierz mi-czas goi rany.Jeszcze długo będzie bolało,ale przestanie.Zacytuję tu mój ukochany wiersz bardzo mądrego,znającego meandry życia człowieka kś.Jana Twardowskiego.Kiedyś przeczytasz ten wiersz i uśmiechniesz się do siebie.A może zacytujesz go innej nieszczęśliwej dziewczynie.Bo wtedy będziesz już wiedziała,że to prawda.

Nic

***
jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic.

Przepraszam,że napisałam Ci takie przykre słowa.Byłabym bardzo szczęśliwa gdybyś za jakiś czas powiedziała mi"...a widzisz,nie miałas racji,jesteśmy razem..."Czego Ci z całego serca życzę.Ale walentynek nie pisz pierwsza do Niego.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

Edytowane przez starsza pani
Czas edycji: 2007-01-20 o 23:15
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując