Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-29, 08:03   #3039
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Czy w dwupaku, czy bez brzucha, wątek chętnie Cię wysłucha - Mamy maj-czerwiec,

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy Wy pierwszuy raz wyszlyscie "do ludzi" z dziecmi? U nas w srode jest swieto i dostalismy zaproszenie do znajomych na grilla robia nad jeziorem bedzie sporo ludzi .. I tak sie zastanawiam czy isc. Dominik bedzie mial skonczone 3tyg . Pediatra mowil zeby unikac publicznych miejsc ale ten grill bedzie na swiezym powietrzy - wiec chyba na chwilke mozeby isc nie?
My nie robiliśmy kwarantanny. Jak Mikołaj miał 3 tygodnie to byliśmy na grillu .

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Szczepic dziecko nalezy po 6tym tyg zycia skonczonym, mozna chyba troszku pozniej.
My bylismy jak mialy mmial 6 tyg i 4 dni.
chcielismy tydz pozniej, ale wypadalo ze tz ma sluzbe wiec szczepilismy wczesniej
tacca ja kupilam posciel z andropola, ladna jest ale strasznie sie kudlaci;/ dziewcyzny kupowaaly, ale problemow takich nie mialy,
w jysk jak masz sa poprzeceniane teraz ladne.
gardlo mnie tak boli, ze ledwo mowie;(...


millena bardzo sie ciesze, ze poznajesz swoje dziecko, ze napisalas tego posta.
Moze jednak wyjazd meza troszke dobrze zrobil na relacje Twoje z dzieckiem.
tzn Ty wyjechalas ...
oby Wam sie wszystko ladnie ulozylo, mam nadzieje ze i maz zrozumie ze czul pustke gdy Was przy nim nie bylo i ze teraz tworzycie w trojke rodzine i musicie sie wspierac


na ktorej stronie ksiazki sprawdzic jakim typem jest moje dziecko? czy trzeba cala przeczytac? narazie jakos mi czasu brakuje) i kurde lubie czytac co napisane na papierze....
Na pewno można później, bo dowiadywałam się nawet w stacji sanepidowskiej, bo nam nie pasuje równo w 6 tygodniu.
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora