Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-02, 12:50   #352
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czyli chyba jak większość ludzi w obecnych czasach Ja czasami z ciekawości przeglądam ogłoszenia, ale nigdy nie widzę nic interesującego dla siebie. Mój TŻ twierdzi za to, ze ja siebie nie doceniam i za mało wymagam. Może coś w tym jest...
Ja ostatnio zintensyfikowałam przeglądanie, zobaczymy. Teraz sezon ogórkowy jest trochę z ofertami. Mój TŻ mówi różne rzeczy żeby mnie zmotywować do rozwoju, ale nie zawsze mu się udaje, dzisiaj na przykład miałam go dość jak mi dogadał.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też nie umiem odkryta spać, i stopy muszą być zawinięte w całości w kołderkę
Ja muszę byc przykryta od kolan do pasa.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakbyś zamawiała to daj znać, może bym się dołożyła czasem
Będę zamawiać na pewno z koleżanką, ale nie wiem czy w tym miesiącu czy dopiero w sierpniu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się najbardziej boję rozmowy o pieniądzach, wiem tylko, ze w moim zawodzie ma się na starcie max 2000 brutto w firmie prywatnej, w szpitalu jeszcze mniej. A na innych stanowiskach to kompletnie się nie orientuję jak jest
Ja teraz byłam przygotowana bo sobie wyguglałam sporo informacji płacowych, ale zazwyczaj ciężko coś wyczuć jak się nie ma informacji od osób wewnątrz firmy.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
hm, też nie widzę, ale z tego co pamiętam trzeba zamówić 9 lakierów żeby się opłacało i koszt przesyłki = 20$
ale niech może Iza potwierdzi
Dzięki za info
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora