Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-02, 22:04   #3073
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej kobiety!

Monka ja to mam wrazenie, ze w tutejszych szkolach dzieci maja za duzo i nie adekwatnie do wieku zadawane prace domowe, nad wiekszoscia projektow siedze ja nie mlody. Po za tym dzieci maja byc grzeczne i nie maja sie zachowywac jak "dzieci" Ja juz nie zlicze ile razy interwniowalam w szkole aby troche wyluzowali i nie pisali mi listow ze skargami bo mlody cos zrobil nie tak. jak powiedzialam ze mi sie nie podoba ze maja niewykwalifikowanych (ciagle uczacych sie) pomocnikow dla nauczycieli i ze mysle nad zmiana szkoly to prosili aby tego nie robic, ze na pewno sie ulozy. Od tamtej pory narazie spokoj. Ale jak dlugo, tego nie wiem

Doridee dobrze, ze juz masz diagnoze i wiesz co Ci dolega, najwazniejsze to teraz odpowiednia terapia Bw jak czytalam o tych objawach to jak bym czytala o moich dolegliwosciach. Nic jak bede w pl to koniecznie zrobie badania. A piszesz o tym ze nie zawsze z badania krwi wyjdze podwyzszony poziom od razu, to jakie badanie jest skuteczniejsze?
usg?
U nas szkola konczy sie 20 lipca.

Edytcia zdjecia fantastiko, ja juz je widzialam na fb. Widoki i wrazenia ogromne, a co dopiero na zywo? Wiesz, e ja nigdy nie bylam w gorach Kiedys napewnoo pojade

My za nie cale 3 tyg jedziemy do pl i zostaniemy tez na 3 tyg Mamy troche do pozalatwiania, paszport mlodego we wrzesniu traci waznosc i chyba zlozymy wniosek w pl najwyzej ktores z nas wpadnie do pl na chwile i odbierze. W planach mamy jesze wyjazd nad morze do Litwy, ale czy sie uda? A po za tym odpoczynek

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2012-07-02 o 22:06
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując