Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 09:57   #2298
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
Super, na pewno skorzystam z Twojej opinii Zastanawiam się jak to jest z tymi okrągłymi stolikami, będziesz miała osobny szwedzki stół z zimną płytą? Czy da się zmieścić wszystko na stole a jednocześnie nie zapchać każdego centymetra

Oj to niedobrze z tą klimatyzacją... Też byłam na takim weselu, co wiało ostro po plecach tak że nie dało się wysiedzieć przy stole! A jakie te negatywne opinie??
Szkoda, że nie ma tam żadnego tarasu czy ogródka.. No ale nigdy nie można mieć wszystkiego!
Jak najbardziej planuję mieć szwedzki stół z zimną płytą U mojej siostry się sprawdziło i bynajmniej nie wyglądało jakby był zapchany każdy centymetr więc o to się raczej nie obawiam Jeśli chodzi o klimatyzację to słyszałam również od znajomego, że był tam taki problem. Tylko, że ta dolegliwość doskwiera większości lokalom - zwykle jest niestety tak, że klimę włączają dopiero po przybyciu gości na salę a to troszkę za póżno, żeby schłodzić pomieszczenie do odpowiedniej temperatury- no i wtedy klima na maxa - siędzącym blisko niej jest za zimno to wyłączają i znów gorąco

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o Herbową byłam tam na sylwestrze i sobie chwalę a co do tarasu to wiem, że coś robili, układali kostkę z tyłu lokalu, jakieś krzewy w donicach i parasolki więc jakiś mały taras jest
Byłam tam w czerwcu i rzeczywiście wygospodarowali trochę miejsca na taras Goście będą mieli gdzie wyjść na papieroska
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora