Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 12:18   #10
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Cytat:
Napisane przez faworek9 Pokaż wiadomość
Witam. Mam okrągłą twarz, a moje włosy są "kręcone", a raczej powywijane, czy powykręcane każdy w inną stronę. Chciałabym udać się do fryzjera i obciąć jakoś włosy ale nie mam pojęcia jaka fryzura będzie dla mnie odpowiednia. Nie chce przed każdym wyjściem używać prostownicy...
Cytat:
Napisane przez Camilla001 Pokaż wiadomość
Witam.
To mój pierwszy post więc mi wybaczcie wszystkie błędy. Po pierwsze chciałabym się dowiedzieć jaki jaka fryzura mi będzie pasowała, ponieważ niedługo mam urodziny i chciałabym sobie sprawić nową fryzurę z tej okazji. Obecnie włosy mam długie ( tzn prawię do łokci) a i sorry za jakość zdjęć robione były kamerką. Po drugie twarz mam mieszaną owal z prostokątem
Przydałoby się żebyście dodały zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez Lenka_899 Pokaż wiadomość
Może i mnie doradzicie co uczynić z moimi włosami, są w niezłej kondycji, długie do łopatek, raczej proste choć kosmyki przy twarzy lubią się wywijać- po prawej stronie twarzy do wewnątrz po lewej na zewnątrz... Grzywka na bok zapuszczona do brody, miałam już chyba wszytskie rodzaje grzywek i każda była do bani ze względu na przetłuszczanie włosów i skóry czoła.
Może zaproponujecie mi jak mogłabym ściąć włosy żeby było mi do twarzy?
Możesz włosy skrócić lub jeszcze badziej zapuścić i lekko pocieniować. Może znowu skusisz się na grzywkę? Masz ładną buzię i każda fryzura będzie Ci pasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ab5db907147f28c.jpg (32,1 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuranajesien-blond.jpg (5,4 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (10,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (11,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (3).jpg (11,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol8.jpg (23,1 KB, 58 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-05 o 20:05 Powód: post pod postem
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując