Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-05, 14:03   #2449
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

WITAM z domu
Bylismy z TZ na obiedzie i deserku i niedawno przyjechalismy do domu.Leżę.Marcel u dziadków od 2 dni,wieczorem przyjada.Moja mama zosatnie bo ma urlop.
SONIA nie kupilam duzo bo chce kupic cos jeszcze na allego,z C&A na ich stronie i w sklepach jak pojedziemy po wyprawke.Jesli chodzi o Smyka to z jakoscia srednio ale maja fajne wzory.wklejam to co kupilam.
Pisalyscie jakis czas o Bon prixie.Mojej mamy kolezanka non stop cos od nich zamawia.Moja mama sie napila i tez sobie zamowila sukienke i dla Marcela koszulke.Fajna jesli chodzi o jakosc i ceny ok.

Boję sie kleszczy.Jakby ktos u nas mial to napewno wolalabym podjechac do lekarza zeby wyjal niz pozniej sie stresowac ,ze cos zostalo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluza-chlopieca-rozmiar-68-m-iext6633619.jpg (24,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komplet-chlopiecy-rozmiar-62-m-iext7846594.jpg (26,8 KB, 7 załadowań)
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując